HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

RECENZE: SIR JOSEPH VERTIN II – SUKNĚ, KTERÁ HŘEJE A SLUŠÍ

RECENZE: SIR JOSEPH VERTIN II – SUKNĚ, KTERÁ HŘEJE A SLUŠÍ

Parametry

Celé jméno recenzovaného výrobku SIR JOSEPH VERTIN II
Druh sportu běh, outdoor, skialp, běžecké lyžování, lezení
Druh oblečení sukně
Rozdělení podle pohlaví dámské
O jakou vrstvu se jedná třetí (svrchní)
Do jakého ročního období se hodí celoroční
Materiál 1 SOFTEX® NIUS XT
Materiál 2 SOFTEX® 40D DWR
Materiál 3 ALPIN WOOL 100 g/m2
Barevné varianty DarkGrey, DarkGrey/Tyrkys, DarkGrey/Berry
Velikostní varianty S, M, L, XL
Infocena 2690 Kč
Dodává SIR JOSEPH

Zaujalo mě

  • Kvalitní přírodní izolace
  • Střih
  • Elastické panely

Shrnutí recenze

Sukně SIR JOSEPH VERTIN II váží pouhých 150 g, nezabere v batohu takřka žádné místo a vytvoří pohodu při jištění, posezení v kempu nebo čekání na pomalejší kamarády na skialpech. Je potřeba ještě něco dodávat?

PODROBNÝ POPIS

Nejprve jsem koukala na tento kousek outdoorového šatníku s nedůvěrou. Jakmile jsem si ho však vzala na poslední letní den lezení, kdy teploty kroužily okolo 10 stupňů, ocenila jsem vlastnosti této zateplené sukně. Díky elastickým panelům na bocích mi perfektně sedí, a i bez rozepnutí hlavního zipu nabízí dobrou pohyblivost. Pro delší krok si jednoduše rozepnu boční zip a sukně pohodlně zvládne jakýkoli pohyb.  YKK zip je dvojcestný a je zajištěn v pase drukem. Lze ho rozepnout úplně a sukni obléci i bez sundávání bot nebo lyží. Zipem se dá prostrčit i jistící oko sedáku a takto jistit krásně v teple! Oceňuji použití přírodní izolace – vlny ALPIN WOOL 3000, která krásně „hřeje“ a je navíc hypoalergenní a odolává pachům. Vrchní materiál je příjemný na dotek a částečně i voděodolný díky úpravě DWR.  Sukně váží pouhých 150 g, nezabere v batohu takřka žádné místo a vytvoří pohodu při jištění, posezení v kempu nebo čekání na pomalejší kamarády na skialpech.

Další informace

Cílem firmy Sir Joseph je vyrábět maximálně funkční výrobky schopné obstát i v extrémních podmínkách nejvyšších hor světa a zároveň plně je přizpůsobit potřebám a požadavkům zákazníka tak, aby potřebné vybavení bylo ušito přesně na míru podmínkám a účelu, pro který bude používáno.

Zajímavé vybavení

Napiš, jakou máš zkušenost ty

Odpovídáte na komentář: