Recenze: SAXX Volt Boxer Brief – umělecké dílo

Recenze: SAXX Volt Boxer Brief – umělecké dílo

Parametry

Celé jméno recenzovaného výrobku Volt Boxer Brief – funkční trenýrky
Druh sportu běh, outdoor, skialp, běžecké lyžování
Druh oblečení spodní prádlo
Rozdělení podle pohlaví pánské
O jakou vrstvu se jedná první (spodní)
Do jakého ročního období se hodí celoroční
Materiál 1 88 % polyester
Materiál 2 12 % elastan
Barevné varianty různé veselé motivy
Velikostní varianty XS - XL
Výbava 1 BallPark Pouch
Výbava 2 Široká guma
Výbava 3 Ploché švy
Infocena 799 Kč Kč
Dodává Rock Point
Více info na www.rockpoint.cz

Zaujalo mě

  • Různé grafické motivy
  • Střih
  • Příjemný materiál
  • BallPark Pouch

Shrnutí recenze

Druhý test trenýrek SAXX Světem Outdooru. Po vlněných trenýrkách nám do redakčního testu dorazily další funkční trenýrky, které byly vyrobeny z příjemného materiálu s mikrodírkováním a s grafickými motivy. Jak dopadl v testu tento „grafický“ model?

PODROBNÝ POPIS

Charakteristika

Volt – nejnovější model z produkce firmy z kanadského Vancouveru, se honosí ultrapříjemným materiálem (88% polyester, 12% elastan) s mikrodírkováním, které má za následek výbornou ventilaci. Materiál je doplněn o antibakteriální úpravu. Komfort nošení umocňují i ploché švy a 3D konstrukce, která kopíruje lidskou anatomii. Potisku na boxerkách je docíleno sublimací.

Detail na ploché švy, širkou gumu a střih trenýrek SAXX Volt Boxer Brief.Detail na ploché švy, širkou gumu a střih trenýrek SAXX Volt Boxer Brief.

První dojem

Funkční prádlo a speciálně trenýrky mohou být kromě praktického outdoorového doplňku i designovým kouskem. Nová řada boxerek značky SAXX je pojata jako výstavní plocha pro různé grafické motivy. Celkově se střihem nejedná o typické volné trenky, ale o sportovní funkční spodní prádlo. Ostudu byste neměli udělat ani v případě, že se někde budete odhalovat. Trenýrky vypadají dost „sexy“.

Střih a patentovaná technologie BallPark Pouch zajišťují příjemný komfort při nošení.Střih a patentovaná technologie BallPark Pouch zajišťují příjemný komfort při nošení.

Další postřehy

A jak je u této značky obvyklé, můžeme počítat s plochými švy, 3D střihem, který kopíruje mužské tělo, a chybět nesmí unikátní patentovaný systém BallPark Pouch. Ten díky všitým kapsičkám z velmi jemné síťoviny zajišťuje, že v boxerkách je vše na svém místě. Funguje to. Nebudu se v této recenzi opakovat a mrkněte na „intimnější“ výpověď v recenzi SAXX Black Sheep 2.0 Boxer Fly a popis patentovaného systému BallPark Pouch. Trenýrky jsou sice ošetřeny antibakteriální úpravou, ale 4 dny na ledovci s výstupy na vrcholy přes 3000 m jsou už nad jejich schopnosti. Tohle už nedávají. Počítejte s tím.

Testování SAXX Volt Boxer Brief pod Grossglocknerem.Testování SAXX Volt Boxer Brief pod Grossglocknerem.

Materiál a testování

Materiál je velice příjemný. Složení (88 % polyester, 12 % elastan) a mikrodírkování v tkanině zajišťuje výbornou ventilaci. Osobně jsem schválně testoval trenýrky v letošním parném létě a kromě nošení i při dlouhém řízení. Osobně mohu potvrdit, že modelu VOLT sedí teplé podmínky. Dobře větrají a jsou příjemné na omak. Přesto jsem se toho nebál a otestoval jsem je i při výstupu na Grossglockneru ve vyloženě zimních pomínkách. Osobně bych preferoval pro takové „zimní“ aktivity variantu vlněných trenýrek SAXX.

Kompletní fotogalerie SAXX Volt Boxer Brief

Široká guma s nápisem SAXX nijak netlačí a nohavičky jsou dlouhé tak akorát. Takže oblečeni i jenom v trenýrkách můžete dělat parádu. Funkce a design v jednom. Do budoucna budou třeba nabízet i tisk vlastních motivů. Jinak v nabídce je celá řada různých grafických motivů.

Skoro by se dalo říct, že trenýrky SAXX Volt Boxer Brief jsou v barvách kamufláže.Skoro by se dalo říct, že trenýrky SAXX Volt Boxer Brief jsou v barvách kamufláže.

Další informace

SAXX

Značka SAXX přináší revoluci ve spodním prádle. V roce 2006 byl Trent Kisch na rybářské expedici a poté co strávil dlouhé hodiny v ledovém oceánu, věděl, že musí existovat lepší způsob, jak ochránit jeho „chloubu“ před poškozením. Bývalý baseballový hráč měl jasnou představu – design háčkované houpací sítě. Tuto myšlenku obrátil vzhůru nohama. Po návratu z rybářské expedice a s nápadem houpací sítě stále v hlavě, začal pracovat na svém nápadu spolu s návrhářem a šicím strojem. On sám se stal nejvhodnějším modelem při vytváření pohodlí. Čtrnáct prototypů bylo později nazýváno BallPack Poutch™. A spodní prádlo bylo připraveno k akci. Prodejce: www.rockpoint.cz

Zajímavé vybavení

Napiš, jakou máš zkušenost ty

Odpovídáte na komentář: