HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Recenze: SAXX Black Sheep 2.0 Boxer Fly – vlněné boxerky, které vás podrží

Recenze: SAXX Black Sheep 2.0 Boxer Fly – vlněné boxerky, které vás podrží

Parametry

Celé jméno recenzovaného výrobku Trenýrky Black Sheep 2.0 boxer Fly
Druh sportu sjezdové lyžování, lezení, skialp, outdoor, běh
Druh oblečení spodní prádlo
Rozdělení podle pohlaví pánské
Materiál 1 95% 185 g/m2 Merino Wool
Materiál 2 5% Spandex
Barevné varianty Mix
Údaje výrobce 1 Ploché švy
Údaje výrobce 2 BallPark Pouch
Údaje výrobce 3 Fly opening
Infocena 1199 Kč Kč
Dodává Rock Point
Více info na www.rockpoint.cz

Zaujalo mě

  • Široká paleta modelů a materiálů
  • Vychytávka „BallPark Pouch“
  • „Fly opening“ otvor

Shrnutí recenze

Po natažení boxerek SAXX to zažijete a musíte to cítit. Jestli ne, něco s vámi není v pořádku. Přijde to jako kopanec do koulí, avšak naopak. V této oblasti se dostaví příjemný pocit. Umí tyto trenky ještě něco?

PODROBNÝ POPIS

Boxerky SAXX Black Sheep 2.0 boxer Fly.Boxerky SAXX Black Sheep 2.0 boxer Fly.

Široká guma u boxerek SAXX netlačí.Široká guma u boxerek SAXX netlačí.

Boxerky SAXX Black Sheep 2.0 boxer Fly natažené na figuríně.Boxerky SAXX Black Sheep 2.0 boxer Fly natažené na figuríně.

Charakteristika

Moderní boxerky se širokou gumou a na ni výrazný nápis SAXX, tak jak, je dneska populární. To hlavní tajemství však tkví „kapsičce“, která se jmenuje BallPark Pouch. Ta má za úkol držet vaše nádobíčko na správném místě a zamezit tření o stehna.

Komfort

Souhlasit mohu s drtivou většinou jiných testů a dojmů z nošení těchto trenýrek s kapsičkou na pánské vybavení. Po natažení trenýrek zažijete jiný pocit, než při oblékání trenýrek na které jste byli zvyklí. něco je jinak. Právě jste objevili BallPark Pouch, který omezuje tření mezi varlaty a stehny. Použitý materiál u těchto konkrétních boxerek je velmi kvalitní a snese srovnání i s jinými výrobci, kteří používají Merino Wool. Neškrábe či někouše a hlavně prodlužuje dobu po kterou jste schopni na sobě snést jedny trenýrky bez výměny či praní.

Tak tohle je to tajemství boxerek SAXX Black Sheep 2.0 boxer Fly - BallPack Poutch™.Tak tohle je to tajemství boxerek SAXX Black Sheep 2.0 boxer Fly – BallPack Poutch™.

Testovaní

Vzhledem k zimnímu nasazení jsem testoval vlněný model a to především na skialpových túrách, ale i v civilu. Ona vychytávka je však ze syntetické síťoviny, která vše drží na svém místě. Osobně bych uvítal delší nohavičky. Kvituji širokou gumu, kterou jsem v pase vůbec necítil a taktéž i poklopec, který mi poskytnul cenné služby při močení v sedáku a ve skialpových kalhotách. Kromě zimního testovaní mají boxerky i civilní testování nebo například 4 dny pádlování na seakayaku na pobřeží Walesu. Celkem jsem si poznamenal 30 dní nošení. Boxerky navykazují zatím žádné poškození či párání. Pouze velikostní označení, značka a složení, které bylo naneseno transferovou technologií se slouplo během několika prvních dní.

Označení boxerek SAXX Black Sheep 2.0 boxer Fly se začalo docela brzy loupat.Označení boxerek SAXX Black Sheep 2.0 boxer Fly se začalo docela brzy loupat.

Různé modely pro různé situace

Kromě testovaných vlněných trenýrek si můžete vybrat i z jiných modelů a materiálů. Například boxerky s extra dlouhými nohavičkami SAXX VIBE LONG LEG MODERN FIT nebo boxerky s kompresí Kinetic, které jsou stvořeny na dynamické aktivity, kde z vás stékají proudy potu. Strečový materiál (85% nylon, 15% spandex) má meshovou strukturu, díky níž je rychleschnoucí. Boxerky mají částečně kompresní střih. Pro civilní nošení je vhodný třeba jejich nejpopulárnější model SAXX VIBE BOXER MODERN FIT.

Testování boxerek SAXX Black Sheep 2.0 boxer Fly během pádlování.Testování boxerek SAXX Black Sheep 2.0 boxer Fly během pádlování.

Závěreční shrnutí

Nošení je opravdu pohodlné. Pohodlné tak, že za chvíly zapomenete, že máte nějaké extra trenýrky. To proto, že je to tak přirozené. Další výhodou je široká paleta různých modelů pro různé aktivity včetně zajímavých potisků.

Další informace

SAXX

Značka SAXX přináší revoluci ve spodním prádle. V roce 2006 byl Trent Kisch na rybářské expedici a poté co strávil dlouhé hodiny v ledovém oceánu, věděl, že musí existovat lepší způsob, jak ochránit jeho „chloubu“ před poškozením. Bývalý baseballový hráč měl jasnou představu – design háčkované houpací sítě. Tuto myšlenku obrátil vzhůru nohama. Po návratu z rybářské expedice a s nápadem houpací sítě stále v hlavě, začal pracovat na svém nápadu spolu s návrhářem a šicím strojem. On sám se stal nejvhodnějším modelem při vytváření pohodlí. Čtrnáct prototypů bylo později nazýváno BallPack Poutch™. A spodní prádlo bylo připraveno k akci. Prodejce: www.rockpoint.cz

Zajímavé vybavení

Napiš, jakou máš zkušenost ty

Odpovídáte na komentář: