HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Recenze: Prabos Cazadero GTX – lehká botka do divočiny

Recenze: Prabos Cazadero GTX – lehká botka do divočiny

Parametry

Celé jméno recenzovaného výrobku Cazadero GTX - lehká botka do divočiny
Určení lehký treking
Základní vlastnosti outdoorových bot Kombinovaná
Výška bot Mid (střední)
Pohlaví Pánský
Materiál: membrána Gore-tex® Carbon Grey
Materiál: podrážka Vibram® Curcuma
Hmotnost 1060
Velikost testované boty v UK 8
Dostupné velikosti 36 - 47
Stélka (vložka) anatomicky tvarovaná
Infocena 3490 Kč Kč
Dodává Prabos
Více info na www.prabos.cz

Zaujalo mě

  • Anatomicky tvarovaný a vykrojený jazyk perfektně obepínající holeň
  • Pevné obepnutí kotníku
  • Podrážka s celoplošným pokrytím výstupky

PODROBNÝ POPIS

Tradiční český výrobce pracovní a turistické obuvi má ve své nabídce povedenou univerzální trekovou botu Cazadero s membránou Gore-Tex v podšívce. Svršek je tvořen kombinací netkaných textilií s vyztužením od paty k nártu pro dotahování při zavazování bot. Podél celého obvodu boty je vysoký ochranný lampas odolný vůči oděru a vodě. Pata je takto vyztužena až nad kotník. Lepená podrážka  Vibram Curcuma je kombinovaná s EVA mezipodešví a tlumící vrstvou pod patou. Podrážka má ve střední části nejenom znak Vibram, ale také menší výstupky pro zvýšení neklouzavosti v nerovném a mokrém terénu. Jazyky jsou vykrojené a anatomicky tvarované, takže dokonale sedí kolem holeně. V rámci testování Cazadera absolvovaly za měsíc a půl několik výletů po horách v délce přibližně 300 km při převýšení asi 15000 metrů k plné spokojenosti.

Další informace

PrabosSpolečnost Prabos plus a.s. vyrábí obuv, která splňuje všechny požadavky na zajištění bezpečnosti našich zákazníků při práci i v těch nejtěžších podmínkách. V nabídce máme také špičkovou obuv vhodnou pro turistiku, vybavenou membránou Gore-tex® a značkovými podešvemi Vibram.

Zajímavé vybavení

Napiš, jakou máš zkušenost ty

Odpovídáte na komentář: