HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Recenze: Pinguin Commute 25 – city batoh

Recenze: Pinguin Commute 25 – city batoh

Parametry

Celé jméno recenzovaného výrobku Commute 25 – city batoh
Základní rozdělení podle pohlaví Unisex
Určení batohu cestovatelský, městský, volnočasový
Objemová kategorie Malý - 25 l a méně
Materiál 1 Nylon 6.6
Objem batohu 25 l
Hmotnost 850 g
Počet komor 1
Velikost zad XS
Kapsa na hydrovak ano
Hydrovak je součástí ne
Odnímatelný bederák ano
Zadní vstup do batohu ano
Integrovaná pláštěnka na batoh ano
Oddělené komory ano
Držák na helmu ano
Místo pro lavinovou výbavu ano
Infocena 1190 Kč
Dodává Pinguin
Více info na www.pinguin.cz

Zaujalo mě

  • Promyšlený rolovací uzávěr
  • Bezpečná polstrovaná kapsa na notebook
  • Možnost zastrčení bederní pásu do batohu

Shrnutí recenze

Na první pohled kompaktní batoh ze série „city“ s rolovacím uzávěrem, který se díky střihu dobře a velmi rychle roluje. Co se do něj vejde. Kolik vydrží a na co se hodí? To se dozvíte v naší recenzi městského batohu Pinguin COMMUTE 25.

PODROBNÝ POPIS

Na první pohled kompaktní batoh ze série „city“ s rolovacím uzávěrem, který se díky střihu dobře a velmi rychle roluje. Ten je zajištěn jednoduše jednou plastovou sponou. Uvnitř batohu je polstrovaná kapsa na notebook, která však nekončí na dně a elektronika je tak bezpečně uložena i v případě pádu. Do jediné zipové kapsy je možno uložit další drobné věci. Uvnitř je i karabinka na klíče. Zbytek už ládujete do jediné hlavní komory o objemu 25 l. Polstrovaná záda z EVA pěny jsou pevná a batoh dobře stojí i nenabalený. Bederní pás je možno zastrčit do batohu. Z vnější strany jsou dva popruhové žebříčky pro fixaci dalšího vybavení, popruhové madlo mezi ramenními popruhy, reflexní poutko na cyklo blikačku a výstup na hydrovak. Batoh je vyroben z odolného materiálu Nylon 6.6.

Další informace

PinguinFirma Pinguin patří mezi nejstarší české výrobce outdoorového a campingového vybavení, její historie sahá do roku 1989, kdy se na českém trhu objevují první výrobky s touto značkou. Dnes tato značka nabízí batohy, stany, spací pytle a nádobí na pobyt v přírodě, divočině a na horách.

Zajímavé vybavení

Napiš, jakou máš zkušenost ty

Odpovídáte na komentář: