HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz KnihyNaHory.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

RECENZE: NICEBOY X-FIT COACH GPS – NEJDOSTUPNĚJŠÍ HODINKY S INTEGROVANÝM GPS

RECENZE: NICEBOY X-FIT COACH GPS – NEJDOSTUPNĚJŠÍ HODINKY S INTEGROVANÝM GPS

Parametry

Celé jméno recenzovaného výrobku NICEBOY X-FIT COACH GPS
Druh výbavy Hodinky
Typ displeje Dotykový TFT LCD
Velikost displeje 1,3"
Rozlišení displeje 240*240
Operační systém Android 4.4 (a novější) a iOS 8.2 (a novější)
Doba provozu Výdrž: až 10 dní (se zapnutou GPS až 8 hodin)
Počet akumulátorů nebo baterií 1
Konektivita BLUETOOTH® 4.0 a vyšší
Další funkce 1 Odolnost: Vodotěsné tělo se stupněm krytí IP67
Další funkce 2 Monitoring spánku: ano
Další funkce 3 Upozornění na telefonní hovory, SMS a zprávy z dalších aplikací: ano
Další funkce 4 Ovládání fotoaparátu: ano
Další funkce 5 Řemínek: silikonový
Další funkce 6 Počet sportovních aktivit: 9
Infocena 1 799 Kč
Dodává Niceboy.cz
Více info na niceboy.eu/cs/

Zaujalo mě

  • Ovládání fotoaparátu a muziky
  • Vibrační buzení
  • Odolnost a výdrž

Shrnutí recenze

Hodinky X-fit Coach GPS zvládnou monitorovat 9 aktivit (chůze, běh venku i uvnitř, cyklistika, turistika, plavání, basketbal, fotbal a badminton) a upozorní vás na telefonní hovory, SMS a zprávy z dalších aplikací. Krytí mají IP67 a přístup ke všem funkcím poskytuje dotykový 1,3″ TFT LCD displej. GPS modul je integrovaný přímo v těle.

PODROBNÝ POPIS

Hodinky X-fit Coach GPS zvládnou monitorovat 9 aktivit (chůze, běh venku i uvnitř, cyklistika, turistika, plavání, basketbal, fotbal a badminton) a upozorní vás na telefonní hovory, SMS a zprávy z dalších aplikací. Krytí mají IP67 a přístup ke všem funkcím poskytuje dotykový 1,3″ TFT LCD displej. GPS modul je integrovaný přímo v těle. Hodinky tedy zaznamenávají sportovní aktivity, aniž byste museli mít mobil u sebe. Po návratu stačí hodinky spárovat a veškerý přehled naleznete v aplikaci FundoPro (dostupná pro Android a iOS). Jsou odolné vůči prachu i vodě a na jedno nabití vydrží až 10 dnů (se zapnutou GPS až 8 hodin).

Další informace

logo-niceboyProdukty značky Niceboy® byly na evropský trh poprvé uvedeny v roce 2016. Za tu dobu se značka úspěšně etablovala na zahraničním i tuzemském trhu. V současné době se produkty značky Niceboy® prodávají v osmi evropských zemích a ve vybraných kategoriích značka zaujímá přední příčky v prodejích a stává se leaderem na trhu. Značka si získala renomé nejen díky modernímu designu produktů, ale především díky kvalitě zpracování a dostupným cenám. Portfolio produktů Niceboy® má v oblasti spotřební elektroniky široký záběr. Nabízí akční kamery, autokamery, oblíbené typy sluchátek, přenosné reproduktory, fitness náramky a další příslušenství. Nejnověji Niceboy® vstoupil na trh s ucelenou řadou gamingového vybavení, která se ihned po uvedení stala bestsellerem. Důkazem sebejistého postavení značky Niceboy je rovněž fakt, že se stala hrdým partnerem České fotbalové reprezentace pro roky 2020 – 2021.

Zajímavé vybavení

Napiš, jakou máš zkušenost ty

Odpovídáte na komentář: