HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Recenze: Lezecké kalhoty Rafiki Result

Recenze: Lezecké kalhoty Rafiki Result

Parametry

Celé jméno recenzovaného výrobku Lezecké kalhoty Rafiki Result
Druh sportu lezení, outdoor
Druh oblečení kalhoty
Rozdělení podle pohlaví pánské
O jakou vrstvu se jedná třetí (svrchní)
Do jakého ročního období se hodí podzimní, letní, jarní
Materiál 1 bavlna
Materiál 2 spandex
Barevné varianty červená, modrá, žlutá, šedá, černá, sytě žlutá, světle modrá
Velikostní varianty XS - XXL
Infocena 1790 Kč Kč
Dodává Rockpoint
Více info na www.rafiki.cz

Zaujalo mě

  • pohodlí při nošení
  • výrazné barvy
  • střih

Shrnutí recenze

Pohodlné bavlněné kalhoty s příměsí spandexu pro ještě větší pohodlí. Díky několika technickým doplňkům a potisku dávají jasně najevo, že jejich majitel se hlásí k lezecké komunitě. V nabídce jsou v řadě výrazných i usedlejších barev.

PODROBNÝ POPIS

Do letošní lezecké sezony jsem vstoupil ve stylovém outfitu. Od té doby jsem si lezecké oblečení Rafiki oblíbil i na běžné nošení. Široká škála barev kalhot Result dává možnost výběru lezcům performerům i těm usedlejším. Posuďte sami. Na výběr jsou tyto barevné varianty: červená, modrá, žlutá, šedá, černá, sytě žlutá, světle modrá. Vhodným doplňkem kalhot je tričko Slack z organické bavlny, opět v řadě veselých barev i potisků.

Kalhoty Result umožňují i stažení nohavic.Kalhoty Result umožňují i stažení nohavic.

Rafiki Result jsou pohodlené i do města.Rafiki Result jsou pohodlené i do města.

Triko Slack i kalhoty Result jsou pohodlné při pohybu ve skalách.Triko Slack i kalhoty Result jsou pohodlné při pohybu ve skalách.

Střih

Společným jmenovatelem kolekce Rafiki je ovšem pohodlí při nošení a propracovaný střih. Věděli jste, že kalhoty používají ambasadoři značky Rafiki jako je např. Eric Albertini v těch nejtěžších skalních cestách až do obtížnosti 9a+? Perfektní střih tedy oceňuji nejvíce, jelikož není samozřejmé ušít kalhoty skvěle pohodlné a zároveň, aby seděly na postavu. Respektive na tu moji, která není úplně konfekční. Napomáhá tomu i tříprocentní příměs spandexu, který se stará o elesticitu tkaniny. Dalším prvkem, zvyšujícím pohodlí, jsou předtvarovaná kolena.

Doplňky a vychytávky

Pro lezce jsou zde i doplňky jako je poutko na kartáček a stahování nohavic. Tyto kalhoty však udělají báječnou službu i při běžném nošení i díky 4 velkým kapsám. Přestože v pase jsou vybaveny všitou plochou gumou, vpředu mají klasický poklopec s YKK zipem a stylovým drukem.

Kalhoty Rafiky Result.Kalhoty Rafiky Result.

Kalhoty Result  - detail zakončení nohavic a výšivky.Kalhoty Result – detail zakončení nohavic a výšivky.

Result mají objemné zadní kapsy - na jedné je potisk.Result mají objemné zadní kapsy – na jedné je potisk.

Potisk

Posledním stylovým prvkem kalhot je výrazný velkoplošný potisk lezce na zadní pravé kapse. Tento potisk je tvořen materiálem připomínajícím folii. Jeho odolnost budeme sledovat při dalším lezení a delším používání. Dle mého názoru se jedná o povedené lezecké hadříky, které kromě stylovosti nabízí i notnou dávku pohodlí i kvalitního zpracování. To vše oceňuji při lezení, výletech, pohybu po městě i při běžném nošení.

Kolekce oblečení Rafiki - kalhoty Result a triko Slack.Kolekce oblečení Rafiki – kalhoty Result a triko Slack.

Další informace

Logo RAFIKI.

Rafiki – oblečení pro lezce vyráběné lezci www.rafiki.cz FB www.facebook.com/rafiki.climbinglife

Zajímavé vybavení

Napiš, jakou máš zkušenost ty

Odpovídáte na komentář: