HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz KnihyNaHory.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

RECENZE: DEVOLD TUVEGGA – VLNĚNÉ OBOUSTRANNÉ 3D TRIKO

RECENZE: DEVOLD TUVEGGA – VLNĚNÉ OBOUSTRANNÉ 3D TRIKO

Parametry

Celé jméno recenzovaného výrobku DEVOLD TUVEGGA
Druh sportu outdoor, skialp, vodáctví
Druh oblečení triko
Rozdělení podle pohlaví pánské
O jakou vrstvu se jedná první (spodní)
Do jakého ročního období se hodí celoroční
Materiál 1 3D úplet: 99 % merino vlna, 1 % elastan
Gramáž 3D úplet: 250 g/m2, hladký úplet: 190 g/m2
Barevné varianty tmavě modrá, světle modrá a žluto-modrá
Velikostní varianty S-XXL
Údaje výrobce 1 Vlákno: Fine wool, 18,7 mikronů
Výbava 1 Kapuce: ano
Výbava 2 Poutka na palce: ano
Výbava 3 Raglánový rukáv: ano
Infocena 4099 Kč
Dodává Norská Móda
Více info na www.devold.cz/

Zaujalo mě

  • Kapuce s vysokým límcem
  • Zdvojený lem na zápěstí s otvorem pro palec
  • Tři rozdílné druhy úpletu na jednom kusu oblečení

Shrnutí recenze

Triko s kapucí (dostupné i bez kapuce) je kombinací tří rozdílných úpletů: síťovaného Wool Mesh, klasického žebrovaného úpletu a oboustranného 3D úpletu. Co je však opravdu netradiční, je možnost nosit a používat triko na rub i líc. Má tedy toto unikátní triko svůj rub a líc? To se dozvíte v recenzi pádlera a horského vůdce Vojtěch Dvořáka.

PODROBNÝ POPIS

Triko s kapucí (dostupné i bez kapuce) je kombinací tří rozdílných úpletů: síťovaného Wool Mesh, klasického žebrovaného úpletu a oboustranného 3D úpletu. Co je však opravdu netradiční, je možnost nosit a používat triko na rub i líc. Oboustranný úplet má v sobě teplotu regulující vzduchové kapsy, které nabízejí dvě volitelné úrovně izolace. Tato konstrukce je použita na studených částech těla v oblasti hrudníku, paží a na bocích. První strana neboli „hřejivá“ má vysoký úplet u pokožky, který v sobě udržuje více vzduchu a zvyšuje tím tepelný komfort. Druhá strana je tvořena hladkým úpletem zajišťujícím vysokou prodyšnost. Za mě ideální triko na pádlování na seakayaku nebo jakékoliv chlapácké outdoorové aktivity, kde chcete být v pohodě a nechcete smrdět. Variantu bez kapuce intenzivně testuji již druhou sezónu!

Další informace

Devold of Norway je jednou z nejstarších outdoorových značek. Příběh Devoldu začal v dobách prvních velkých polárních expedic. Společnost založená v roce 1853 na západním pobřeží Norska se už přes 166 let věnuje vývoji a inovacím zpracování vlny s cílem nabídnout vlněné oblečení bez kompromisu v kvalitě, komfortu a ochrany nepřízní počasí.

Zajímavé vybavení

Napiš, jakou máš zkušenost ty

Odpovídáte na komentář: