RECENZE: ALTUS MARBORE 50 – LEHKÝ TECHNICKÝ TREKOVÝ BATOH

RECENZE: ALTUS MARBORE 50 – LEHKÝ TECHNICKÝ TREKOVÝ BATOH

Parametry

Celé jméno recenzovaného výrobku ALTUS MARBORE 50
Základní rozdělení podle pohlaví Unisex
Určení batohu treking, lezecký
Objemová kategorie Střední - 26 - 50 l
Materiál 1 Polyamid 420D / Polyamid 210D Micro Rips
Objem batohu 50 l
Hmotnost 1250 g
Velikost zad XS
Výška 57
Šířka 18
Hloubka 33
Kapsa na hydrovak ano
Hydrovak je součástí ne
Odnímatelný bederák ano
Zadní vstup do batohu ne
Integrovaná pláštěnka na batoh ano
Oddělené komory ne
Držák na helmu ne
Místo pro lavinovou výbavu ne
Infocena 4 390 Kč
Dodává Český ráj
Více info na www.ceskyraj.com/

Zaujalo mě

  • Nízká hmotnost
  • Kvalita zpracování
  • Možnost odepnutí bederního pásu (odlehčení)

Shrnutí recenze

Nekompromisní batoh s promyšleným zpracováním, technickými doplňky a nízkou hmotností. Takhle by se dal popsat v kostce batoh Altus Marborne 50. Kde a jak jsem je testovali se dozvíte v recenzi horského průvodce UIMLA Michala Lolloka.

PODROBNÝ POPIS

Nekompromisní batoh s promyšleným zpracováním, technickými doplňky a nízkou hmotností. Konstrukce posouvá batoh do kategorie všestranných s použitím při trekování, vysokohorské turistice i alpinismu. Kombinací materiálu Polyamid 420D a 210D Micro Rips zajišťuje pevnost a odolnost vůči oděru. Oranžové barvě dominují dva černé vodotěsné zipy víka a předního vstupu, který řeší komfortní a rychlý přístup k uloženému materiálu. Dvě boční kapsy z neprůhledné síťoviny, držák dvou cepínů i úchyty pro turistické hole zvyšují transportní možnosti batohu. Zádový systém Air Space odděluje záda od batohu a zajišťuje odvětrání. Odlehčené ramenní popruhy se dobře přizpůsobí a jsou komfortní. Bederák je odepínací. Pláštěnka žluté barvy přístupná z venkovní části dna je dostatečně kontrastní za zhoršených podmínek.

Další informace

altus-logoUž víc než 70 let vyrábí firma Altus praktické a spolehlivé vybavení po milovníky trekingu a horolezectví. Ačkoli je u nás tato outdoorová značka méně známá, vyvinula se postupně z malé španělské firmy v globální značku, jejíž výrobky se těší oblibě kromě Španělska třeba v Latinské Americe a stále více i v Evropě. Prodejce: www.ceskyraj.com

Zajímavé vybavení

Napiš, jakou máš zkušenost ty

Odpovídáte na komentář: