Pro náročné aktivity – recenze sportovních boxerek CEP ULTRALIGHT

Pro náročné aktivity – recenze sportovních boxerek CEP ULTRALIGHT

Parametry

Celé jméno recenzovaného výrobku CEP sportovní boxerky Ultralight
Druh sportu běžecké lyžování, outdoor, běh
Druh oblečení spodní prádlo
Rozdělení podle pohlaví pánské
O jakou vrstvu se jedná první (spodní)
Do jakého ročního období se hodí celoroční
Materiál 1 67 % polyamid
Materiál 2 33 % spandex
Barevné varianty Černá, bílá
Velikostní varianty XS, S, M, L, XL, XXL
Infocena 800 Kč Kč
Dodává CEP

Zaujalo mě

  • Elasticita
  • Pohodlí
  • Drží na svém místě
  • Prodyšnost
  • Nelepí se na pokožku

Shrnutí recenze

Tyto trenky jsou funkční, velice elastické a pohodlné. V pase i na nohavičkách jsou lemovány silným gumovým okrajem, který neškrtí a drží trenky na svém místě i při náročných sportech, jakými jsou běh, běžky nebo třeba i fotbal.

PODROBNÝ POPIS

Jak sedí

Funkční, velmi elastické a pohodlné. V pase i na nohavičkách jsou lemovány silným gumovým okrajem, který neškrtí a drží trenky na svém místě i při náročných sportech: vyzkoušel jsem běh, fotbal, ale třeba i požární útok. Ano, nohavičky se mírně posunuly směrem nahoru, ale nesrolovaly se jako jiné. Tomu brání podélně vyšité světlejší proužky po obou stranách.

Zepředu na celé postavěZepředu na celé postavě

Zepředu na postavěZepředu na postavě

Zleva na postavěZleva na postavě

Materiál

Materiál velmi dobře propouští pot a je prodyšný. Trenky při žádném sportu neškrtily, ani nijak jinak nebránily v pohybu. Pohodlně se nosí i pod upnutými elasťáky, jsou příjemné na tělo. Materiál, ze kterého jsou ušity, je vhodný snad pod všechny druhy oděvu. Ostatní materiály po trenkách pěkně kloužou, nelepí se, nezadrhávají se, netahají za ochlupení na pokožce. Tyto trenky jsou pro své vlastnosti vhodné jak pro náročné sporty, kde pot teče proudem, tak i pro celodenní sezení na židli např. někde v kanceláři.

Návod k údržběNávod k údržbě

Ukázka elasticityUkázka elasticity

Zezadu po použitíZezadu po použití

Závěr

Díky použitému materiálu a vláknu jsou boxerky CEP Ultralight extrémně lehké. Tenká tkanina poskytuje maximální prodyšnost. Po vyprání nebo zátěži ultrarychle schnou. Odvod vlhkosti probíhá díky vláknu Nilit Aquarius. Bezešvý design nikde nekouše a ani netlačí. Nejlepší použití a nasazení vidím pro všechny vytrvalostní sporty a taktéž týmové sporty s velkou pohybovou zátěží.

Další informace

CEP-logo

Co znamená CEP?
Jedná se o anglickou zkratku vytvořenou ze slovního spojení CELL ENERGY PROTECTION = ochrana energie buňky. Každá svalová buňka potřebuje energii ve formě kyslíku, který je do svalů přenášen krví. Čím lepší je proudění krve v tepnách, tím efektivněji jsou svaly zásobovány okysličenou krví. A právě toto může být pozitivně ovlivněno kompresí.

Více informací naleznete na www.cepsports.cz

Zajímavé vybavení

Napiš, jakou máš zkušenost ty

Odpovídáte na komentář: