Jistota a sebevědomí pro dámy – recenze podprsenky a kalhotek SENSOR Stella

Jistota a sebevědomí pro dámy – recenze podprsenky a kalhotek SENSOR Stella

Parametry

Celé jméno recenzovaného výrobku SENSOR Stella černá podprsenka
Druh sportu běh, outdoor
Druh oblečení spodní prádlo
Rozdělení podle pohlaví dámské
O jakou vrstvu se jedná první (spodní)
Do jakého ročního období se hodí celoroční
Materiál 1 CAREZZA SOFT
Materiál 2 Highclo spandex
Barevné varianty bílá, černá
Velikostní varianty S,M,L a XL
Infocena 898 Kč Kč
Dodává Sensor
Více info na www.sensor.cz

Zaujalo mě

  • Pěkný střih prádla
  • Kvalitní materiál
  • Dokonalé zpevnění postavy
  • Svoboda pohybu
  • Výroba v České republice

Shrnutí recenze

Pokud jste aktivní žena, která ráda sportuje a přitom jí záleží na tom, jak vypadá, bude pro vás spodní prádlo SENSOR Stella jasná volba. Příjemný materiál, ploché švy a elastická složka zajišťuje pocit pohodlí. Prostřižený dekolt a široká ramínka podporují pěkný vzhled postavy.

PODROBNÝ POPIS

Základní popis

Jedná se o komplet spodního sportovního prádla – podprsenka a kalhotky, které je samozřejmě možno koupit každé zvlášť. Výběr máte z bílé nebo černé varianty a z velikostí S, M, L a XL. Materiál prádla je pevný, elastický a příjemný na omak. Prádlo má ploché švy.

Podprsenka má pěkně prostřižený dekolt, takže linie prsou hezky vynikne. Ramínka a spodní část podprsenky, která obepíná hrudník pod prsy je tvořena širší, pevnou gumou s ozdobným lemováním a názvem výrobce. Na zádech jsou ramínka překřížena. Na levém košíčku, na vnější části je nenápadná, malá cedulka s červeným logem a jménem výrobce.

Na podprsenku se při sebězích plně spolehnoutNa podprsenku se při sebězích plně spolehnout

Spodní prádlo se dobře hodí pro cvičení jógySpodní prádlo se dobře hodí pro cvičení jógy

Kolem hrudníku je silnější pevná gumaKolem hrudníku je silnější pevná guma

Prohlédněte si celou fotogalerii k recenzi…

Kalhotky jsou nižšího, bokového střihu s náznakem nohaviček, kolem boků je silnější, pevná guma s ozdobným lemováním a názvem výrobce, stejná jako u ramínek podprsenky.  Zadní část kalhotek je lehce vykrojena. V levé přední části je z vnějšku nenápadná cedulka s červeným logem.

Dle popisu výrobce je zhotoveno z velmi kvalitního materiálu CAREZZA SOFT z micro vláken vlastní značky „micro sense“, který je prodyšný, rychleschnoucí, jemný na omak a snadno udržitelný. Důležitá je také elastická složka „Highclo spandex“ což je nový elastan s vyšším stupněm odolnosti proti chloru pro delší životnost a lepší elasticitu výrobků.

Osobní zkušenost

Jako velmi aktivní žena a matka malého dítěte se prakticky celý den hýbu, ráda tak nosím funkční prádlo i mimo sportovní aktivity. Přiznám se, že trochu na úkor ženské atraktivity. Spodní prádlo SENSOR Stella, tak pro mě bylo příjemným překvapením, zjistila jsem, že i ve velmi pohodlném a přizpůsobivém prádle může postava pěkně vyniknout.

Prádlo jsem postupně vyzkoušela při svých častých běžeckých aktivitách, oblíbené józe, víkendovém trekingu a vrcholem celého testování byl náročný závod Ještěd SkyRace. Upřímně musím říct, že podprsenka pro mě byla opravdu jako druhá kůže – vůbec jsem o ní nevěděla a přitom podržela na svém místě. Neškrtila, nedřela a materiál je i pro citlivější partie těla velmi příjemný. U kalhotek bych raději dala přednost klasickému trojúhelníkovému střihu, menšímu vykrojení na hýždích – trochu mi vadilo „zarývání“ kalhotek, ale myslím, si, že je to jen o zvyku. Ocenila jsem, že propocené prádlo nijak nestudilo.

Široká překřížená ramínka zajišťují dobré zpevnění Široká překřížená ramínka zajišťují dobré zpevnění

Hodnocení testerky

Spodní prádlo SENSOR Stella je velmi kvalitní a plně funkční spodní prádlo. I majitelky většího poprsí se na něj mohou plně spolehnout při trailovém běhu v terénu a náročnějších sebězích. Prsa nebolí a pěkně drží u těla. Pevný a elastický materiál zajišťuje dokonalé obepnutí postavy, prádlo nikde nepřekáží, nedře a pěkně se přizpůsobí postavě.

Rovněž při komplikovaných jógových asanách mi prádlo dovolovalo svobodu pohybu, jen mi trochu vadilo občasné přiškrcení kalhotek. Výrobce uvádí, že prádlo je vhodné i pro pohyb v teplejším prostředí. Já prádlo testovala spíše v chladu a vlhku, ale materiál musím ohodnotit jako prodyšný a nezaznamenala jsem žádné podráždění pokožky ani při náročném a téměř 3,5 hodinu trvajícím horském závodu Ještěd SkyRace.

Dokonalá rovnováhaDokonalá rovnováha

Petra Královcová vystudovala Vodní hospodářství na ČVÚT v Praze. Po letech předstírání jak na tom je s prostorovou představivostí se rozhodla konečně věnovat tomu, co ji opravdu baví – sport, cestování, příroda a psaní. Momentálně zcela propadla běhu, který jí zachránil zdravý rozum na mateřské dovolené. Nejraději má delší běhy v přírodě s kopečkem a nějakou tou srnou.

Další informace

Sensor

Sensor se stal za dobu své existence synonymem funkčního termoprádla, ponožek, cyklistického oblečení a dobré nálady. Za vznikem značky Sensor stála touha vyrobit termoprádlo vysoce funkční a přitom příjemnější než myší kožíšek. V průběhu své existence značka Sensor dosáhla mnoha pozoruhodných úspěchů a stala se lídrem na poli funkčního oblečení v České a Slovenské republice. Jako první získala licenci firmy Dupont na termoprádlo Coolmax, první zavedla ploché švy do celé kolekce, patří ji primát v použití bonded technologie ve zpracování úpletu.

Prodejci pro ČR: www.sensor.cz

Zajímavé vybavení

Napiš, jakou máš zkušenost ty

Odpovídáte na komentář: