Vše o horách na jednom místě a v novém kabátu. Už za několik týdnů představí náš web nový design!

Vše o horách na jednom místě a v novém kabátu. Už za několik týdnů představí náš web nový design!

S koncem roku většinou přichází na řadu bilancování, hodnocení a plánování. Přemýšlí se o tom, co se letos povedlo, co se naopak povedlo o trošku méně a co by chtělo pro příští rok zcela předělat. I my v redakci takhle každý rok bilancujeme a plánujeme, letos jsme se dokonce rozhodli zamyslet ještě mnohem dříve a rozhodli jsme se pro vás naplánovat na příští rok obrovskou novinku.

Víme, že náš web SvetOutdooru.cz je z hlediska obsahu dost vyladěný, že tu každý měsíc přibývají desítky nových recenzí, diskusí a zpráv z outdoorových firem. Na sesterském webu Pohora.cz zase tisíce lidí vyhledávají své horské výstupy, treky či feraty v ktalogu treků a inspirují se na své dovolené. Zkrátka nás čtete a je vás stále více.

Na druhou stranu už si dlouho lámeme hlavu s tím, že designem a vzhledem web rozhodně nesplňuje nejmodernější trendy. Minimálně dva roky už po nocích vymýšlíme, jak se pustit do přestavby, úprav a nového designu tak, aby veškerá funkčnost a obsah zůstaly zachovány.

A protože si myslíme, že všechno o horách byste nejradši měli na jednom místě, spojíme oba weby dohromady pod hlavičkou SvetOutdooru.cz. Vznikne tak velký přehledný portál se vším, co potřebují horalé vědět.

Až letos se ale na obzoru objevili ti správní lidé, kteří se obrovského rozsahu nebáli a rozhodli se věnovat pár měsíců svého času právě práci na zlepšení a převodu celého webu SvetOutdooru.cz, ať už z programátorského, uživatelského nebo grafického hlediska.

Mám už v mailové schránce první návrhy grafiky a přiznám se, že se s ním po nocích kochám a nejraději bych je už poslala do světa. Ale všechno má svůj čas a ještě nás čeká velký kus práce. Abyste se ale i Vy mohli těšit, mám tu aspoň pár bodů o tom, v čem bude nový SvetOutdooru.cz mnohem lepší.

  • S designem jsme si pohráli! Bude to krásné, čisté a vzdušné.
  • Zamysleli jsme se nad navigací na webu. Věřte, že v nové verzi najdete všechny potřebné recenze mnohem rychleji.
  • Oblíbeným obsahem jsou diskuse. V nové verzi budou vypadat minimálně 10x lépe.
  • Fotky produktů budou konečně v pořádných, velkých galeriích, kde se budete moci kochat.
  • Kalendář akcí bude uživatelsky mnohem příjemnější.
  • Katalog treků, ferat a výstupů bude uživatelsky mnohem příjemnější a krásnější!
  • Předělávat nebudeme jen SvetOutdooru.cz ale i další naše weby (Padler.cz, HedvabnaStezka.cz.cz nebo TuleniPasy.cz.)

Tímto bych vám chtěla poděkovat za to, že nás čtete, že se sem pravidelně vracíte hledat tipy na nákup zboží, ptát se v diskusích, prohlížet fotky a inspirovat se v katalozích treků a ferat. Děkujeme, že jste s námi už tolik let a stále vás přibývá!

Snad vám nový vzhled a funkčnost webu udělají radost a inspirují vás k dalšímm outdoorovým dobrodružstvím, což je koneckonců naše největší radost a hnací motor pro další rozvoj a tvoření!

Těšit se na nový web SvetOutdooru.cz můžete už v první čtvrtině příštího roku! (Přesný termín si netroufneme avizovat, ale budeme fakt makat, aby to bylo co nejdříve! Slibuju! 🙂

Moc vám děkuji za přízeň, chuť číst a vracet se!

Vaše šéfredaktorka

Natálie Kohoutková

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: