Surfing jinak – v 1000 snímcích za vteřinu!

Surfing jinak – v 1000 snímcích za vteřinu!

Už jste unaveni fádními záběry surfařů ztrácejících se v mořských vlnách? Tak dnes budete nadšeni – podobné záběry jste ještě určitě neviděli!

Démon od protinožců

Sportovní kameraman Chris Bryan už delší dobu ukazuje, že hranice v pořizování těch nejkvalitnějších záběrů na nejkvalitnější zařízení není nikdy konečná. Tentokráte ji překročil se svou kamerou značky Phantom, s níž se vydal do terénu ne zcela přívětivého pro elektronická zařízení – mezi vlny! A pokud se v natáčecí technice vyznáte, určitě víte, že tyto stroje stojí několik miliónů korun

Australana Chrise Bryana to ale neodradilo, svou kameru vložil do vlastnoručně vyrobeného ochranného obalu, vydal se na moře a natáčel nejlepší surfaře světa, jako například Johna Johna Florence, Jaye Daviese, Taje Burrowa, Matthew Meolu a další a další. Jejich seznam je dlouhý! Následně vytvořená kompilace záběrů je něco úžasného!

Nejsem žádný technik, který by vám dokázal popsat podrobně funkci superrychlého snímání kamery Phantom – jsem nadšený fanda výsledných záběrů! Na nedělní poklidný den přímo ideální snímek, který vás uvrhne do ještě větší pohody nejen absolutně profesionálními zpomalenými záběry, ale také hudbou. Zkrátka – fantazie!

Máváme „odzvoněné“ letní sezóně a zasíláme zdravici všem, kteří se už nemůžou dočkat, až zase budou mít možnost sebe i své prkno řádně „vymáchat“!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: