STREET BOULDER CONTEST 2023 – BOULDERING V ULICÍCH MĚSTA

STREET BOULDER CONTEST 2023 – BOULDERING V ULICÍCH MĚSTA

Po úspěšném loňském ročníku se i letos uskuteční očekávaný Street boulder contest ve Východočeském městě Ústí nad Orlicí. Těšit se můžete už v sobotu 10. 6. 2023.

Závod v urban boulderingu probíhá v ulicích města na místech, kde si lezec nemá šanci běžně zalézt. Jako v minulém ročníku můžete zalézt na různých betonových prvcích a kamenných opěrných zdech.

NOVINKA

Novinkou bude lezení po betonových pilířích a mostní konstrukci železničního viaduktu, částech starých budov a opuštěné textilní továrny. Program bude doplněn o různé silové tréninkové pomůcky z dílny Shybuj.cz a slackline na rozhýbání.

KATEGORIE

Závodit se bude ve 3 věkových kategoriích rozdělených na dámy, pány, holky a kluky. Zúčastnit se může kdokoliv ve věkovém rozmezí od 6 do 99 let.

Po celý den bude k dispozici občerstvení, pro přespolní je k dispozici nedaleký kemp s horolezeckou stěnou a cvičnou ferratou, ve kterém se v loňském roce uskutečnilo finále závodu. Po závodě se můžete zúčastnit hudebních koncertů, které se uskuteční na nedalekém náměstí, co by kamenem dohodil od letos připravovaného finále.

REGISTRACE A INFORMACE

Informace o závodě a registrace do závodu na webu závodu www.streetboulder.cz nebo FB stránce street boulder contest. Průběžné informace, odtajňování lokalit a představení partnerů můžeš sledovat na FB stránce závodu a Instagramu streetbouldercontest.

Svět outdooru – mediální partner akce

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: