STEP BY STEP na start posledního závodu fenomenální série Gladiator race

STEP BY STEP na start posledního závodu fenomenální série Gladiator race

Již za dva týdny se uskuteční poslední ze tří závodů populární série INOV-8 GLADIATOR RACE, která kombinuje běh v náročném terénu s překonáváním přírodních i umělých překážek, jako např. přelézání bariér, brodění bahnem, přeskakování ohně, šplh, ručkování nebo plazení.

Na programu je i noční závod a závod dětí

V termínu 2. -3. září 2016 se v Josefově, pevnostním městě plném podzemních chodeb a opuštěných vojenských budov, postaví na start více jak 2000 statečných závodníků. V pátek je na programu 3 km dlouhý, unikátní noční závod s 10 překážkami, který bude startovat intervalově ve 20:15.Hned druhý den ráno vyběhnou na trať nejmenší gladiátoři, kteří vystartují v 9:00 na kilometrovou trať.

Vrcholem celé akce je hlavní závod na 10 km s více jak 30-ti překážkami

Vrcholem celé akce je hlavní závod, jehož délka je 10 km s více jak 30 překážkami, a který startuje v 10:00 hod. Trať zavede závodníky do podzemních kasemat, přes hradební valy, říční koryta až na vrchol tajemných vojenských budov. Start bude intervalový a zaručuje lepší průchodnost na překážkách. Kapacita jednotlivých tratí je omezena a téměř z 90% je již zaplněna.

Příjemným zakončením celé série bude Gladiator race Afterpárty

Během víkendu na Vás čeká bohatý doprovodný program a organizátoři ze společnosti Sportvisio, ve spolupráci s městem Jaroměř, si pro Vás na závěr celé série připravili Gladiator race Afterpárty. Ta startuje 3. září 2016 v 18:00 přímo v centru závodu a můžete se těšit na kapely jako je UNITED FLAVOUR, NEW SOUND ORCHESTRA, WISHMASTERS. „Chtěli jsme koncertem lidem poděkovat, že s námi závodili a spousta z nich se zúčastnila celé série – tzv. TRIUMPHALIS, což nebylo vůbec jednoduché. V tak úžasné lokalitě, která je vyhledávaná i světovými filmaři, to bude mít své kouzlo,“ říká jeden ze zakladatelů závodu Pavel Cibulka a zve diváky na atraktivní podívanou. Vstupné na koncert je 150 Kč, ale závodníci mají vstup ZDARMA.

Více informací o závodě Gladiator race a o následné afterparty naleznete na www.gladiatorrace.cz nebo www.pevnostjosefov.cz.

Propozice závodu zde

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: