Serfaus-Fiss-Ladis: Lyžování a kompletní servis pro celou rodinu

Serfaus-Fiss-Ladis: Lyžování a kompletní servis pro celou rodinu

Pokud hledáte místo, kde si chcete spolu s rodinou zimní dovolenou skutečně užít, určitě při svém hledání dříve či později narazíte na lyžařskou oblast Serfaus-Fiss-Ladis v rakouském Tyrolsku.

Na slunečné náhorní plošině, ležící ve výšce mezi 1.200 a 2 828 metrů metrů nad mořem se na návštěvníky těší nejen lyžařská oblast s výbornými sněhovými podmínkami a 214 kilometry pečlivě upravených sjezdovek – ale také řada dalších příjemných překvapení.

Zimní prázdniny v tomto regionu, na míru šitém pro rodinnou dovolenou, přináší nezpomenutelné zážitky, a to zdaleka nejen na svazích. I mimo sjezdovky se láká celá řada dalších zimních aktivit: sněžnice, běžky, sáňky nebo zimní pěší turistické boty. Jsou tu totiž ty správné trasy, stezky, sáňkařské dráhy či zimní turistické stezky.

„WE ARE FAMILY“ není proto v zimních střediscích Serfaus-Fiss-Ladis pouhým sloganem, ale také skutečným heslem a programem. Se dvěma lyžařskými školami, celodenní a všestrannou péčí o děti, speciálním rodinným ubytováním, tematickými sjezdovkami, vlastními dětskými lyžařskými areály a dětskými restauracemi splňuje tato rodinná lyžařská oblast svou snahu nabídnout vždy o něco více, než je průměr. Celkem 125.000 metrů čtverečních je tak vyhrazeno výhradně pro male lyžaře.

Od útulných penzionů, přes ubytování se snídaní, wellness hotely či exkluzivní horské chaty, zde najdete to správné ubytování pro každý rozpočet a vkus, které lze pohodlně – a to včetně skipasu – rezervovat online.

Více informací najdete na: serfaus-fiss-ladis.at

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: