Řada osobností a kupa outdoorového know-how na festivalu Obzory 12. a 13. listopadu

Řada osobností a kupa outdoorového know-how na festivalu Obzory 12. a 13. listopadu

Cestovatelsko-outdoorový Festival Obzory chystá letos už potřetí pořádnou dávku adrenalinu, zábavy a poučení. Těšit se můžete na setkání s předními osobnostmi českého outdooru, extrémními sportovci i nevšedními cestovateli.

Přijďte si rozšířit své obzory 12. a 13. listopadu na Filozofickou fakultu UK v Praze!

Na co se můžete těšit?

Podělit se o svá dobrodružství přijdou Mára Holeček, Ján Smoleň, Honza Trávníček, Libor Uher, Lenka Klicperová, Láďa Zibura, Petr Horký, kapela Wohnout a mnoho dalších!

Na interaktivních workshopech nasbíráte know-how na skialpy, vysokohorskou turistiku a feraty, naučíte se vázat uzly, chodit po slacklajně a získáte detailní tipy na konkrétní túry a výstupy nejen v Alpách. Redaktor Světa outdooru a horský vůdce Vojta Dvořák poradí s vybavením a prozradí i své tipy na feratová dobrodružství.

Cestovatelské přednášky vás zavedou mimo jiné do Kyrgyzstánu, Nepálu, Číny,  Peru, na Srí Lanku, Balkán i kultovní Transsibiřskou magistrálu i do turisty neobjevených destinací třeba v Indonésii. Opět si můžete zatančit, zahrát na bubny, zkusit kaligrafii, tóny didžeridu nebo namalovat mandalu.

To vše podtržené skvělou atmosférou, setkáním s lidmi stejného ražení, ochutnávkou exotické kuchyně i hudby, předvánočním marketem užitečných dárků nebo večerní after-party a koncertem.

Festival Obzory

7 sálů, 30 osobností, 25 přednášek, 10 filmů a 25 workshopů.

Kompletní program najdete na: www.FestivalObzory.cz.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: