HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Pořád máte možnost zúčastnit se adidas Beskydské sedmičky. Stačí koupit boty!

Pořád máte možnost zúčastnit se adidas Beskydské sedmičky. Stačí koupit boty!

Máte-li rádi sportovní výzvy a kvalitní sportovní obuv, máte jedinečnou šanci tyto dvě věci zkombinovat a vyhrát. Za nákup jakýchkoliv bot adidas v prodejnách Rock Point anebo v e-shopu www.rockpoint.cz můžete vyhrát startovné na adidas Beskydskou sedmičku pro sebe a vaše kámoše. Koupit si můžete například novinku adidas Agravic, které jsou pro adidas Beskydskou sedmičku jako stvořené.

Pravidla soutěže:

  • Nakupte jakékoli boty adidas v prodejně nebo e-shopu Rock Point v období od 4. 4. do 30. 6. 2016
  • Odpovězte na tipovací otázku pomocí on-line formuláře při nákupu v e-shopu www.rockpoint.cz nebo vhoďte vyplněný formulář do boxu na prodejnách Rock Point a to do 30. 6. 2016.
  • 10 soutěžících, kteří budou nejblíže správné odpovědi, vyhrává startovné pro dvou až tří-členné týmy na adidas Beskydské sedmičce

Tipovací otázka:

Kolik kilometrů absolvovali dohromady všichni účastníci závodu adidas-Continental Beskydská sedmička v roce 2015?
(Pozn.: Počítají se pouze kilometry těch závodníků, kteří došli či doběhli do cíle.)

Nejste opravdoví běžci a outdooroví borci, dokud jste nevyzkoušeli B7

O víkendu 2. – 4. 9. máte možnost zúčastnit se dalšího ročníku adidas Beskydské sedmičky (B7), která je jedním z nejtěžších horských závodů u nás. Závodníci startují ve dvojicích a musí překonat vzdálenost přes 90 km a převýšení 5200 m. Původním cílem Libora Uhra, hlavního organizátora a autora nápadu, bylo přiblížit lidem, kteří se běžně na expedice do Himálaje nedostanou, náročnost výstupu na osmitisícovku.

Start tohoto již legendárního závodu je na náměstí Svobody v Třinci a do cíle musí závodníci dojít či doběhnout přes kontrolní vrcholy ve stanoveném časovém limitu 30 hodin! Tým musí využít k postupu pouze své vlastní fyzické a psychické síly a vzájemné pomoci pouze v rámci vlastního týmu.

Trasa vede přes ty nejvyšší vrcholy Beskyd – Malý Javorový 945 m, Velký Javorový 1031 m, Ropice 1082 m, Travný 1203 m, Lysá Hora 1324 m, Smrk 1276 m, Čertův mlýn 1205 m, Tanečnica 1084 m, Radhošt 1129 m, Velký Javorník 918 m. Ano, těch vrcholů není jen sedm.

Dříč pro běh v terénu – boty adidas Agravic

Dejme slovo jednomu z nejlepších českých horských běžců, Pavlovi Brýdlovi, reprezentantovi ve skyrunningu a dvojnásobném medailistovi z MČR ve skymaratonu.

Boty adidas Agravic jsem měl možnost testovat na silnici, v terénu, za sucha, v bahně i na sněhu. Už první obutí mě příjemně překvapilo. Bota mě sedla přesně na nohu a nikde netlačila. Tento dojem se nezměnil ani po několika stech uběhnutých kilometrech. Při testování jsem si vybíral i technické výběhy a seběhy, které jsem chodil v závodním tempu. Bota výborně držela jak v bahně, tak na sněhu. Díky měkčímu složení gumy na podrážce jsem měl poměrně bezpečný pocit i na mokrých kamenech. Jedinečné odpružení BOOST zajistilo, že jsem ani po dlouhém běhu neměl omlácené nohy. Tento model bych si klidně vzal i na dlouhé závody (40 – 50 km).  Pocit bezpečí a komfortu je vykoupen trvanlivostí a trošku vyšší hmotností, což není v horských bězích až tak důležitý faktor.

Boty adidas Terrex Agravic otestoval i jeden z nejlepších českých skyrunnerů Pavel Brýdl. Jeho recenzi si můžete přečíst na www.svetbehu.cz.

Agravic, adidas

Hmotnost: 340 g (velikost 42 2/3)

Technologie BOOST™ spolehlivě dodá energii, rychlost a lehkost každému vašemu kroku.

Textilní svršek, vysoce odolné spoje.

Tenký a lehký jazyk z EVA pro vyšší pohodlí.

Nepromokavá a prodyšná podšívka GORE-TEX®.

Vysoce přilnavá gumová podešev Continental™.

Podrobná pravidla soutěže jsou k prostudování zde.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: