HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Outdoor bazar

Přidat nové téma

Nejnovější

Meindl Nevis Lady MFS – celokožené pohorky, s podšívkou s paměťovou pěnou a Gore-Tex velikost EU 41
Prodám outdoorové vybavení

Prodám prakticky nenošené pohorky, které jsem si koupila 4.1.2021 a měla 2x na sobě. Prodávám ze zdravotních důvodů - na levém chodidle trpím chronickým zánětem nervu, proto je nemohu nosit. V pravé jsem jak v papučce, v levé bohužel ne :-( Velikost 41 1/3, délka vnitřní stélky cca 26,7 cm - viz. foto.

Koupeno v Hanibal za cenu 5.979Kč, v záruce až do 2.1.2023. (Na faktuře jsou uvedeny dvoje, kvůli vyběru vhodné velikosti.) Ihned po zakoupení jsem ošetřila k tomu speciálně určeným voskem, proto je barva více tmavě hnědá, než na fotografií z obchodu. PRODÁVÁVÁM ZA 4.500,-

Možnost osobně si vyzkoušet v Berouně.

Zde odkaz na detailní specifickace na eshop https://www.hanibal.cz/meindl-nevis-lady-mfs_z23949

Model Nevis Lady spadá do kategorie B, tedy tuhost mezipodešve je na škále A-B-C-D spíše uprostřed. Taková bota je ideální na zpevněné chodníky a případně nenáročnou vysokohorskou turistiku. Proto její domácí prostředí vidíme kdekoliv v Česku, Slovensku i třeba v Alpách.
Bota je nepromokavá díky membráně Gore-Tex a poskytuje skvělou oporu noze díky šněrování s technologií Digafix. V našich očích stojí za zmínku i paměťová pěna MFS v patní části, díky které se bota natvaruje na vaši nohu.

Další specifikace:
MFS system - speciální paměťová pěna v oblasti paty
Háček na jazyku pro fixování tkaniček
Gumová obsázka na špičce a patě
Při pravidelné údržbě a voskování vám boty budou sloužit dlouho a dobře.

Nejdiskutovanější