HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Hledám parťáka/parťáčku

přechody všeho možného

Aďa

Ahoj,
hledám parťáka/parťačku na vícedenní túry, výlety, pochody (or whatever you like).
Nejlépe z Moravskoslezska a okolí. Zatím teda po krásách rodné země a až se situace uklidní, láká mě Rakousko a Slovensko.
Rovinky mě moc neberou, preferuji kopečky (ideálně převýšení 1000+)
Tak pokud někomu nevadí ujít 30 km denně (i v dešti, větru a sněhu) a spát v turistických přístřešcích, autobusových zastávkách a na verandách opuštěných chatek, ráda se seznámím.
PS: covidtest mám negativní (alespoň před týdnem byl 😀 )

Zkušenosti čtenářů

Olda

Ahoj Aďo,
já se hlásím z NJ. Slovensko nyní ne, ale proč ne Rakousko… je tam „bezpečněji“ jak u nás a kopce nemůžeme srovnávat, na tom se shodneme a navíc už tam konečně přišla zima. 🙂 Se spaním prakticky kdekoliv nemám problém, něco už jsem naspal venku, ale na zastávce autobusu, ani na verandách chatek zatím žádný zářez nemám, takže jsem pro!
PS: negativním testům moc nevěř 🤣
O.

Olda
Olda:

PPS: když tak se ozvi na drnak89@gmail.com

M

Ahoj Aďo,
na nějaký výlet nebo trek bych se rád přidal. 30 km a nějaké kopečky k tomu je pro mě akorát. Spaní pod širákem, pod převisem nebo pod stanem. A ideálně strávit večer někde u ohně.
Jsem z Brna.

Aďa
M:

Ahoj brňáku, kolik ti je?

Katka

Ahoj, taky bych ráda vyrazila. Napiš mi kdyžtak na ludahon@seznam.cz
K.

Lukáš
Katka:

Ahoj Káťo, koukal jsem že jsi na hedvábné stezce hledala lidi někam až na Sao Miguel. To už asi nestihnu ale navrhnul bych ti teď někdy, než bude úplná zima třeba něco v Krušných horách. Píšu ti z práce a jelikož tu máme informační středověk, tak ti nemohu napsat na mail rovnou, tak přikládám svůj. esterkalukas@seznam.cz . Ahoj L.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: