Hledám parťáka/parťáčku

HLEDÁM PARŤÁKA / PARŤAČKU PRO PŘECHOD NÍZKÝCH TATER

Lukyn

Ahoj všem horalům a horalkám. Koncem srpna začátkem září se chystám na přechod Nízkých Tater. Nenašel by se někdo, kdo by se rád připojil? Ve dvou se to lépe táhne ale hlavně šlape:D Je skvělé mít parťáka po svém boku. Společně se zasmát, sdílet zážitky, popovídat si, vychutnávat si okolní krásy:D A krátce o mně.:)) V oblibě mám se popisovat 3 slovy – vášnivý, nadšený a bláznivý. Mám rád život, rád se směju. Povahou jsem velmi přátelský, veselý a romantický, podnikavý. Rád poznávám nová místa, chutě i kraje a také mám radost z každé maličkosti. Jsem taky pro každé dobrodružství a každou výzvu. Ačkoli jsem jinak spíše introvert, tak moc rád poznávám nové lidi. Pokud máš v uvedeném čase volno, máš chuť někam vyrazit a myslíš, že by nám to mohlo v kopcích spolu fungovat, budu moc rád, když se mi ozveš!:)) Díky a pěkný den.

Zkušenosti čtenářů

Jana

Ahoj Lukyne, moje přezdívka je Horalka /a není to podle sušenky/, tak mě zaujal tvůj inzerát. Už jsi někoho našel nebo ještě hledáš? A můžeš prozradit odkud jsi a kolik ti je? Díky ahoj J.

Lukyn

Ahoj Jano, děkuji za odpověď a inzerát je stále aktuální. Mohl bych tě poprosit zda-li by jsi mi napsala na můj e-mail: lu*********@se****.cz Mohli bychom si více napsat. Zatím se měj krásně a budu se těšit na odpověď. Hezký den Jano. Pá Lukáš 🙂

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: