HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Marie Slezáčková

Marie Slezáčková

testerka Světa outdooru

Příroda je její druhý domov. Ráda cestuje, chodí po horách, poznává nová místa, rozhlíží se a nasává novou energii a zároveň klid. Nejraději má ferraty a treky na lehko, občas se vyšplhá i lehkou lezeckou cestou. Baví ji jóga a běhání, zkrátka téměř všechno, co se dá dělat na čerstvém vzduchu.

Články autora

Recenze bot: Salomon Vaya Mid GTX

Recenze bot: Salomon Vaya Mid GTX

Anatomickým specifikům ženské nohy vychází Salomon vstříc kotníkovým modelem bot Vaya Mid GTX. Na první pohled zaujmou nevšedním designem, výrobce si dal záležet také na funkčním zpracování s využitím řady moderních technologií. 

Recenze bundy: Salomon Outspeed 360 3L

Recenze bundy: Salomon Outspeed 360 3L

Dámská verze nepromokavé bundy Salomon Outspeed 360 3L je ideálním společníkem pro všechna outdoorová dobrodružství (turistiku, cyklistiku, běžky, kratší běh, atd.). Je lehoučká (váží cca 180 g dle velikosti), nepromokavá (20 000 mm) a zároveň slušně prodyšná (paropropustnost 30 000 g/m2/24 h). A ještě k tomu skvěle vypadá. Design je minimalistický, přesto se pyšní řadou chytrých detailů.