Adventure race pro každého, Klánovický Mini Adventure novinkou v Seriálu tří závodů pro zdraví + SOUTĚŽ o startovné

Adventure race pro každého, Klánovický Mini Adventure novinkou v Seriálu tří závodů pro zdraví + SOUTĚŽ o startovné

Těšte se v neděli 17. května na porci zážitků z Klánovického lesa. Sežeňte parťáka, vymyslete název týmu, zaregistrujte se a těšte se na tříhodinový zážitek ve dvou se startem od klánovické základní školy. Na Pohora.cz můžete vyhrát startovné.

Pro oživení svého seriálu se OS Tři pro zdraví rozhodlo inovovat paletu jejich tradičních třech závodů. Výsledkem tohoto svěžího vánku v pořadatelském menu je Klánovický Mini Adventure. Účastníci tohoto závodu budou stále jezdit na kole po Klánovickém lese (to je největší zalesněná plocha na území Prahy) a okolí za bílo-oranžovými lampióny a sbírat body, navíc ovšem podstoupí spoustu dobrodružných úkolů a hlavolamů, které rozhodně neponechají nikoho bez nezapomenutelných zážitků.

Občanské sdružení Tři pro zdraví

Vznik „Tři pro zdraví“ se datuje na jaro 2008 a od počátku bylo jeho hlavní činností pořádání sportovních soutěží v přírodě pro širokou veřejnost. Impulsem bylo úspěšné uspořádání Cross country závodu horských kol v Úvalech – Velká cena města Úval v roce 2007.

Z jednotlivých závodů vytvořili g a v tomto směru by rádi pokračovali i v následujících letech. Každým rokem se snaží akce zdokonalovat a jejich hlavním cílem je, aby si závody užil každý, kdo dorazí. Součástí závodů je vždy doprovodný i dětský program, občerstvení, úschovna a další zajímavé služby a atrakce pro diváky i závodníky.

Filozofií Tři pro zdraví je nabídnout možnost veřejnosti vyzkoušet si závody se špičkovým servisem za přijatelnou cenu. „Seriál“ se letos uskutečňuje již posedmé a jeho popularita opět stoupla, což organizátorům dělá radost a motivuje je k další činnosti.

Klánovický Mini Adventure je zážitkovým závodem dvoučlenných týmů, takže se účastníci budou moci o skvělé outdoorové momenty podělit s kamarádem(-kou) nebo rodinným druhem. Tento dobrodružný závod zavede účastníky v tříhodinovém limitu na nejkrásnější a nejzajímavější místa Klánovického lesa a jeho širokého okolí a rozhodně nenechají nikoho bez překvapení, kolik úžasných zážitků se dá posbírat v jednom půldni.

Pokud jste se již někdy zúčastnili některého z přechozích závodů z dílny organizátorského týmu Tří pro zdraví, tak zajisté tušíte, že se nemusíte bát jakýchkoliv nástrah, které by smrtelník nezvládl. Naopak, celá dobrodružná akce bude koncipována tak, aby si ji užil opravdu každý. Akce má samozřejmě také varianty pro rodiny s dětmi a také mikro-Adventure variantu pro nejmenší děti do 6-ti let.

Na co se můžou účastníci těšit? Jako malý aperitiv můžeme prozradit, že si týmy vyzkouší obsluhu kánoe, slaňovacích pomůcek nebo i luku a šípu. Mezitím vším nikomu rozhodně nevychladnou cyklistické svaly na nohou a mapa nezůstane zapomenuta nikde na dně kapsy.

V letošním roce je ještě před námi

17.5. Klánovický Mini Adventure – zážitkový závod dvojic v Klánovickém lese a širokém okolí

29.8. Velká cena města Úval (Cross country) – Úvaly u Prahy – hřiště pod kostelem

Ředitel závodu Ondra Brouček říká: „Věříme, že tato inovace přiláká dobrodružné jedince, třeba i ty, kteří si netroufají přihlásit se na větší závod typu survival, jelikož si nevěří, že by to zvládli. My říkáme, že Klánovický Mini Adventure zvládne opravdu každý, a nejen zvládne, ale především si jej i užije!“

Startovné na Klánovický Mini Adventure je postaveno tak, aby ani cena nebyla překážkou. Nezapomenutelné není jen to, na co musíme měsíce šetřit, ale to, co za to opravdu stojí!“ Dvou-členný tým zaplatí při registraci on-line do 14. května 2015 jen 500 Kč, při registraci v den závodu na místě o stovku více.

Vyhrajte startovné zdarma!

Startovné navíc můžete mít i zdarma, stačí odpovědět do 11.5. do formuláře níže, jak se jmenoval závod, který byl nahrazen Klánovickým Mini Adventure a mít štěstí při losu – mezi zájemce rozdělíme startovné pro 3 dvojice.

Pro bližší informace a přihlášení neváhejte a navštivte stránky: www.triprozdravi.cz a www.facebook.com/triprozdravi.

Soutěž ukončena, vyhráli jste?

Správnou odpovědí bylo „Klánovické MTBO“, startovné zdarma získávají soutěžící s emaily: misa.cakrtova@g*.com, mseem@s*.cz, lukash.svoboda@e*.cz. Gratuluji.

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů přehledu horských novinek, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: