HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest

OUTDOORTRIP.COM: Zcela nový směr outdoorových zážitků

OUTDOORTRIP.COM: Zcela nový směr outdoorových zážitků

Vítejte ve světě, kde nemusíte nic dokazovat sobě ani druhým. Ve světě, kde neexistují žádní poražení, slabí ani zbabělí. Ve světě, kde má každý právo na své vlastní dobrodružství.OutdoorTrip je globálním agregátorem na outdoorové zážitky a novým hráčem na poli travel tech startupů, který vznikl v České republice. Prostřednictvím své platformy pomáhá sbližovat agentury nabízející právě outdoorové zážitky kdekoli na světě a outdooristy, kteří hledají různé druhy venkovních aktivit a nová dobrodružství.

"Baví nás cestování a outdoor. Chceme se o to podělit. Proto jsme se spojili a vytvořili místo, kde si lidé plní sny mimo běžnou realitu. I ta nejtajnější přání. Místo, kde jsou zážitky dostupné všem, nejen vrcholovým sportovcům a dobrodruhům. Každý si u nás najde a vybere takovou činnost, která plně vyhovuje jeho fyzickým i psychickým možnostem," definují celý projetk jeho zakladatelé.

 

 

S Outdoor Tripem si můžete najmout i certifikovaného horského vůdce.S Outdoor Tripem si můžete najmout i certifikovaného horského vůdce.

Outdoor Trip má ve své nabídce i pádlování na seakajaku.Outdoor Trip má ve své nabídce i pádlování na seakajaku.

Ani jízda na lyžích ve volném terénu nám není cizí.Ani jízda na lyžích ve volném terénu nám není cizí.

 

Zdůrazňují také, že chtějí posouvat vlastní hranice a možnosti, stejně jako hranice a možnosti všech nadšenců outdooru po celém světě. Nabídnout zážitky a dobrodružství, které zvládne úplně každý. Kdekoli a kdykoli.

Tak, jako je snadné zabookovat letenku a hotel v jakékoli lokalitě, musí být snadné najít a objednat tu správnou a kvalitní outdoorovou aktivitu. Jednoduše, na kliknutí, z pohodlí domova a kanceláře, v restauraci nebo na pracovní poradě, právě ve chvíli, kdy si lidé plánují svůj volný čas nebo aktivní dovolenou.

 

Outdoortrip

Heslo projektu "Dobrodružství je vaše. Blíž, než si myslíte!" celý nápad skvěle vystihuje a ukazuje na to, že vzniká globální web, který nemá konkurenci.

Více už na www.outdoortrip.com/cz.


23.10.2018, Kateřina Petríková


Diskuse


Michal
Michal

Ahoj, jen pro doplnění: nápad, který "nemá konkurenci" vznikl až po několika jiných kvalitních projektech tohoto typu, které jsou podstatně dál. Například www.adrenaline-hunter.com, český www.outdoorvisit.com nebo Outdoyo.

13. 11. 2018, 10:43:06

Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 

RSS této diskuze