Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno
HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Pádler.cz Expediční kamera SNOW Film fest

UKONČENO: Vyhrajte vaření do přírody se značkou MEVA

UKONČENO: Vyhrajte vaření do přírody se značkou MEVA

Vyhrajte vařiče a potřeby pro vaření v přírodě s českou značkou MEVA. Stačí správně odpovědět na tři soutěžní otázky. Nově si můžete i vybrat vaši výhru!Velká jarní soutěž s firmou MEVA: získejte campingový vařič, outdoorový vařič nebo kávovar

Ve spolupráci s firmou MEVA, která patří mezi české outdoorové výrobce soutěž o hodnotné ceny. Odpovězte na tři otázky a rozšiřte svou výbavu o campingový vařič nebo outdoorový vařič či o kávovar pro přípravu kávy v divočině nebo třeba na vodě!

 

MEVA Vařiče a vaření do přírody.MEVA Vařiče a vaření do přírody.

 

O co soutěžíme?

Campingový vařič Thunder

 

Vařič MEVA Thunder.Přenosný vařič Thunder. Určen pro celoroční použití doma, na chatě, nebo na horách. Nízká hmotnost. Praktické balení v cestovním kufříku. Používá jednorázové ventilové kartuše (KP02002).

Osazeno piezoelektrickým zapalováním. Jako doplněk možno dokoupit grilovací rošt teflonový a rychle a snadno připravit grilované pokrmy.

 

Outdoor set 2 – kompletní sada pro vaření v přírodě

 

MEVA Outdoor set 2.Outdoor set 5v1. V hlavní roli vařič Hiker, který je nejlehčím vařičem z naší nabídky. Vařič je stabilní díky rozkládací plotýnce. Používá kartuše 230g, která je součástí balení.

Křesadlo z magneziové slitiny umožní rozdělat oheň kdykoliv, bez obav o zvlhnutí zápalek nebo nefunkčního zapalovače.

 

Praktická lžíco/vidlička (spork) a Sada campingového nádobí s eloxovanou ohnivzdornou povrchovou úpravou. Celý komplet lze zabalit do nádobí.

MEVA Kávovar

 

MEVA Kávovar.Kávovar s eloxovanou povrchovou úpravou. Kávovar je vhodný pro uvaření kávy ve venkovních podmínkách a pojme 350 ml vody.

Šálek, který je součástí kávovaru, má objem 150 ml.

Soutěžte a vyhrajte

Tři z vás, kteří do 30. června 2017 správně odpovědí na trojici otázek v našem dotazníku, mohou získat jednu z cen. Rozhodne štěstí v losování!

Soutěžní formulář

 

Pravidla soutěže

1. Odpovězte na následující otázky do 30. 6. 2017
2. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování
3. Výherce oslovíme emailem a zveřejníme jejich jména

Nápovědu hledejte přímo na webu www.mevagasproducts.com

Z došlých správných odpovědí vylosujeme tři výherce, které kontaktujeme e-mailem.
Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru novinek Světa outdooru. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Výherci

Campingový vařič THUNDER: Nikola Šperlíková

OUTDOOR SET 2: Milan Kořínek

Kávovar MEVA: Daniela Čepová

Gratulujeme!

Představení společnosti

Meva

Značka Meva a.s. se pohybuje na trhu od roku 1898. Vizí společnosti je nabízet kvalitní výrobky, které uspokojí potřeby zákazníka. Inovace, znalost trhu a profesionální přístup řadí značku Meva mezi  přední hráče outdoorového vybavení. Dlouhá tradice, technické znalosti  a důraz na kvalitu je zárukou spokojenosti zákazníků a budoucnost značky Meva.

 

MEVA Kávovar a příprava kávy v přírodě.MEVA Kávovar a příprava kávy v přírodě.

MEVA Vařiče a vaření do přírody.MEVA Vařiče a vaření do přírody.

MEVA Svícení a vaření do přírody na párty nebo do kempu.MEVA Svícení a vaření do přírody na párty nebo do kempu.


06.06.2017, PR


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 +   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů