HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest

Nová kolekce od Sensoru Vám obrátí svět vzhůru nohama

Nová kolekce od Sensoru Vám obrátí svět vzhůru nohama

Žhavé novinky do zimních časů od českého výrobce funkčního oblečení a špičkového termoprádla Sensor.  Co nového připravili v Sensoru? Ve firmě, která vyrábí výhradně v Česku a tak vás jejich oblečení zahřeje nejenom na těle, ale i na duši.



Nová sezóna přináší spoustu novinek

Například zbrusu nové webovky www.sensor.cz, kde kromě produktů a informacích o nich naleznete i sekci BLOG, plnou aktuálního dění. Sensor nespí ani v sociálním světě, kde nás můžete sledovat na FB www.facebook.com/www.sensor.cz nebo na Instagramu @sensoractivewear.

Ve velkém množství používáme materiál z obnovitelných zdrojů. Ano jedná se o slavnou Merino vlnu, kterou servírujeme 100% - ní, nebo v kombinaci s dalšími funkčními materiály. Právě kombinování je naši velmi silnou stránkou. Výhody Merina jsou shrnuté v krátkém videu.

#NEZASMRDIS #NEVERSTINKAGAIN from Sensor Activewear on Vimeo.

 

Funkčnost, kvalitu a design bereme velmi vážně, přesto je s námi prde*

 

Funkčnost, kvalitu a design bereme velmi vážně, přesto je s náma prde*Funkčnost, kvalitu a design bereme velmi vážně, přesto je s náma prde*

 

Merino Double Face je úplet unikátní konstrukce kombinující polyester a Merino Hlavní výhodou této kombinace je to, že polyester urychluje transport potu do vnější vlněné vrstvy, která má jedinečný antiodor zabraňující tvoření pachů a navíc má skvělou termoregulační funkci. Vnitřní tenká polyesterová vrstva eliminuje  "kousání" vlny u lidí, kteří jsou na tento jev citliví, a navíc prodlužuje životnost prádla.

 

SENSOR Merino mikina klokanka modrá.SENSOR Merino mikina klokanka modrá.

SENSOR Merino spodky zelené.SENSOR Merino spodky zelené.

SENSOR Merino triko s dlouhým rukávem a se zipem zelené.SENSOR Merino triko s dlouhým rukávem a se zipem zelené.

 

Prádlo je ideální pro sportování v extrémních klimatických podmínkách: vysokohorská turistika, skialpinismus, horolezectví. K stávajícím kouskům jsme přidali sofistikované tričko s kapucí, které Vás nenechá na holičkách ani na Kavkaze.

Na holky nekašleme

Spoustu novinek v naši kolekci naleznou i aktivní dámy. Nebáli jsme se nových vzorů a barev, důkazem je hravá kolekce FLOW, stylové mikiny Technostretch nebo sexy magenta kam se jen podíváš.

 

SENSOR Merino triko s krátkým rukávem Magenta.SENSOR Merino triko s krátkým rukávem Magenta.

SENSOR Tecnostretch dámská mikina.SENSOR Tecnostretch dámská mikina.

SENSOR Flow set s dlouhým rukávem a spodky červené.SENSOR Flow set s dlouhým rukávem a spodky červené.

 

V čem je značka Sensor unikátní

Již v roce 1999 jsme uvedli na český a slovenský trh značku Sensor. Sensor od té doby patří mezi jedničky v oblasti funkčního spodního prádla / termoprádla. V tomto oboru nám patří několik primátu. Sensor byl první český výrobce, který měl licenci na výrobu oděvu z materiálu Coolmax od firmy DuPont.  Jako první jsme do celé kolekce zavedli tzv. ploché švy a ve stejné době jsme představili funkční ponožky pro trekking, cyklistiku a lyžování…

Sensor je kompletně vyráběn v ČR

SENSOR

Mohli jsme je nechat šít v Číně, mohli jsme je přepravovat přes půl planety lodí pod liberijskou vlajkou s filipínskou posádkou, ale my si to prostě rádi děláme složitější. Sensor kompletně vyrábíme ve vlastní výrobě v Bystřici pod Hostýnem, protože máme pocit, že žít a pracovat v České republice dává smysl.”

 

Výroba SENSOR probíhá výhradně v Česku.Výroba SENSOR probíhá výhradně v Česku.


16.11.2016, PR


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 +   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů