HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

FARAMUGO PERAK – MINIMALISTICKÁ NANOMEMBRÁNOVÁ BUNDA

FARAMUGO PERAK – MINIMALISTICKÁ NANOMEMBRÁNOVÁ BUNDA

Parametry

Celé jméno recenzovaného výrobku FARAMUGO PERAK
Druh sportu běh, outdoor, skialp, běžecké lyžování, lezení
Druh oblečení bunda
Rozdělení podle pohlaví pánské
O jakou vrstvu se jedná třetí (svrchní)
Do jakého ročního období se hodí celoroční
Materiál 1 Evropský nanomembránový materiál Respilon, 3vrstvý, 100 % PA
Hmotnost 170 g
Vodní sloupec 12000
Použitá membrána Respilon
Velikostní varianty XS–XL dámské, S–XXL pánské
Údaje výrobce 1 Paropropustnost: Ret 0,9 Pa.m2.W-1
Údaje výrobce 2 Oleofobita: 8/8
Údaje výrobce 3 Vodoodpudivost: 5/5 – neobsahuje PFC, úprava odpuzující vodu
Infocena 9999 Kč
Dodává Faramugo
Více info na www.faramugo.cz/

Zaujalo mě

  • Nízká hmotnost
  • Český a ekologický šetrný materiál
  • Minimalistický design

Shrnutí recenze

Lehká a jednoduchá záložní bunda pod 200 g s gramáží pouhých 47 g/m2, kterou můžete mít stále u sebe, ale i díky skvělé paropropustnosti na sobě. Testováno na skialpech během přeháněk, ale i v teplotách nad 10 °C.

PODROBNÝ POPIS

Lehká a jednoduchá záložní bunda pod 200 g s gramáží pouhých 47 g/m2, kterou můžete mít stále u sebe, ale i díky skvělé paropropustnosti na sobě. Testováno na skialpech během přeháněk, ale i v teplotách nad 10 °C. Navíc díky 4-way stretch materiálu o takřka nevíte. U Peraku výrobce upřednostnil minimální hmotnost a maximální sbalitelnost dle hesla: „V jednoduchosti je síla!“ Takže na bundě kromě reflexních prvků najdete jedinou zipovou kapsu. Centrální zip se nerozjíždí díky SHZ zipům a je krytý légou. Límec je dostatečně vysoký a kryje krk. Kapuce má stahování pomocí tří samosvorek a vyztužený štítek. Bunda nemá ventilační otvory – díky nanomembráně netřeba. Prodloužená záda, dolní stažení a konce rukávů do gumy. Švy jsou podlepeny 13mm anglickou páskou Bemis. A výroba je ekologicky šetrná, bez použití vody a PTFE.

Další informace

faramugo-logoCo pro vás rádi děláme? Šijeme oblečení a vybavení do přírody. Doma, v Česku, v Luhačovicích. Vybavujeme (nejen) horolezce, turisty, lyžaře. Naše produkty znají i koloběžkáři, lehocyklisti, fotografové…. Prostě ti, co se pohybují venku. S mottem FARAMUGO, VÁŠ ČESKÝ HOROKREJČÍ – my šijeme pro člověka, jiní šijí pro lidi.

Zajímavé vybavení

Napiš, jakou máš zkušenost ty

Odpovídáte na komentář: