Pravidelné outdoorové cestovatelské přednášky v Klubu cestovatelů začínají již v září!

Pravidelné outdoorové cestovatelské přednášky v Klubu cestovatelů začínají již v září!

Jak už je zvykem, i tento rok Klub cestovatelů přichází s pravidelným programem cestovatelkých a outdoorových přednášek. Každé úterý Vás přenese na treky ať už na přechod Česka, Španělska nebo třeba Spojených států. Máte se na co tešit!

Již 27. září máte možnost přijít na první přednášku do Klubu cestovatelů. Pravidelně pak v programu budou přednášky vždy v úterý a čtvrtek, někdy bude i něco navíc. Přednášky začínají vždy od 19:30 a bonusem je, že v Klubu cestovatelů je libanonská restaurace, takže můžete přímo na místě ochutnat vůni dálek a spolu s přáteli se navečeřet.

„Rádi bychom pro návštěvníky zajistili pravidelný program přednášek, který nabídne nejen klasické cestovatelské přednášky, ale i ty outdoorové. V poslední době jsme zaznamenali velký boom a zájem o dálkové treky, takže v programu nejdete i povídání o nich. Kromě známé Stezky Českem, která vznikla v době covidu, také klasické Evropské treky jako Svatojakubská cesta, přechod francouzských Alp, ale i ty méně známé jako cesta Sv. Olafa“, představuje program manažerka restaurace Michaela Gladišová. Všechny přednášky probíhají v cestovatelském salonku, kde v pracovní dny najdete prodejnu Knihy na hory, což je přesunutá bývalá prodejna Kiwi z Jungmannovy ulice.

Vstupenky a celý program je možné prohlédnout a zakoupit v programu Klubu cestovatelů.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: