HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest

• PRÁCE V OUTDOORU

Rafting Guide na řece Salza Rakousko

Black Sheeps Adventures KG (Team building, Cestovní agentura/kancelář, Ubytovací zařízení/kemp, Půjčovna vybavení, Kurzy outdoorových aktivit, Jiné)

Místo práce: Rakousko

Typ úvazku: Plný úvazek, Částečný úvazek, Brigáda

www.black-sheeps.euRafting Guide na řece Salza Rakousko: Wildalpen

Jsme mladý československý tým provozující penzion a raftingovou firmu v Rakouských Alpách a hledáme mezi sebe posily! Hledáme člověka, na kterého by byl 100% spoleh a zároveň pohoďáka, který by se stal naším pomocníkem i kamarádem.

Nacházíme se ve vesničce Wildalpen na řece Salza (mezi pohořím Hochschwab a národním parkem Gesäuse). Cca 5h jízdy autem ze Zlína.

Náplň práce:

- Guidování na raftech, kánoích, kajaku, riverbugu s našimi zákazníky, canyoning, úklid pokojů a všeobecně pomoc  při provozu penzionu a raftingu.

Nabízíme:

Co nabízíme:

- Rakouskou mzdu s rakouským pojištěním,

- Zaměstnání od května do konce září,

- Pohodovou práci uprostřed nádherných hor,

- Ubytování v karavanu

Požadujeme:

Co by jsi měl (a) zvládat:

- Rafting: zde požadujeme licenci IRF Guide do WW III. Pokud nemáš, není problém si ji dodělat. Kajak, kánoe je možné provozovat s trochou zkušeností pod touto licencí.

- Canyoning – zde také existuje kurz, ovšem není nutný, fajn je, jestli umíš pracovat s lanem a máš zkušenosti například z lození po skalách – proškolíme.

- Práce s lidmi – pokud lidi nemáš rád, asi to nebude práce pro tebe.

- Úklid – svědomitost a pečlivost.

- Německý a anglický jazyk, nebo alespoň jedno z toho.

Pro koho je tato práce vhodná:

- Pro člověka se smyslem pro dobrodružství, se vztahem k divoké vodě a přírodě vůbec, člověka nebojícího se strávit nějaký čas v zahraničí, připraveného přiložit ruku k dílu i si užít spoustu legrace.

Nástup květen 2019

Kontakt: Andrea Košťálová info@black-sheeps.eu 774304303


10.01.2019,