HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest

• PRÁCE V OUTDOORU

ZAJÍMAVÉ VYBAVENÍ

Travelco: Průvodce na exotických expedicích

Travelco.cz (Cestovní agentura/kancelář)

Místo práce: Jihočeský

Typ úvazku: Brigáda, Živnostenský list

www.travelco.czPrůvodce na exotických expedicích:

Co bude náplní tvé práce? Základem je péče na naše klienty, kteří právě tráví svůj volný čas na jedné ze svých vysněných dovolených. Věnovat se jim budeš i tím, že sestavíš harmonogram jejich zájezdu. Jedná se konkrétně o zajištění a rezervaci ubytování, dopravy, stravování, výletů apod.. Nedílnou součástí tvé práce ale bude i samotná průvodcovská činnost, kde budeš klientům podávat potřebné informace o navštívených místech, nejde o to jen převyprávět historii nebo některý z průvodcovských knih, které si mohou sami koupit, ale o to jim předat své zkušenosti, poznatky a postřehy, který ty sám získáš návštěvou těchto míst a nepíše se o tom.

Nabízíme:

Nabízíme: Nabízíme dobrou práci v přátelském kolektivu, která je vhodná člověku, který sám miluje cestování a je to jeho život. Základem je to, že i tebe tohle musí bavit a děláš to z chutí a vervou a ne pro vydělané peníze. Velkou výhodou této činnosti je ta, že ty sám si můžeš navrhnout cestu, dělás si plán své trasy sám.. Finančně je tato práce také velmi lákavá - vyděláváš si peníze a zároveň cestuješ a poznáváš nové lidi.

Požadujeme:

Požadujeme: Hledáme zkušené cestovatele, které už pár takových cest zažili a nebojí se přijít s dobrými nápady na organizaci zájezdu, umí být pro klienty zajímavý svým vtipem, jazykem a komunikací, důležitá je i schopnost empatie. Potřebné jsou tedy velmi dobré organizační schopnosti. Vhodný je pro nás ten, který umí dobře a rychle zvládat neplánované situace a problémy. Základem je dobrá znalost cizího jazyka (angličtina, němčina, španělština, portugalština, čínština, apod.)

 

Nástup dohodou V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici nás kontaktujte

Nástup

Kontakt: Karel Sláma slama@travelco.cz +420 720 282 706


01.02.2017,