HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest

• PRÁCE V OUTDOORU

Průvodce po exotice

CK Alvarez s.r.o. (Cestovní agentura/kancelář)

Místo práce: Královéhradecký

Typ úvazku: Brigáda, Živnostenský list

http://www.alvarez.czPrůvodce po exotice: Hradec Králové

Hledáme průvodce/průvodkyni na zájezdy po exotice, kteří mají již nějaké zkušenosti s průvodcováním, nebo mají procestovanou nějakou exotickou oblast za hranicemi Evropy.

Kdo jsme?

CK Alvarez plní přání klientů, kteří netouží trávit dovolenou pouze v luxusních hotelech a na přeplněných plážích přímořských letovisek, ale naopak chtějí odpočívat aktivně. Naší specializací jsou letecké poznávací, turistické a sportovně zaměřené zájezdy do celého světa, v jejichž průběhu umožňujeme svým klientům poznat navštívená místa více autenticky. Kromě prohlídky klasických památek a přírodních zajímavostí tak dbáme o aktivní poznávání kultury a tradic, místní kuchyně, dopravy a života běžných lidí. Hlavní důraz klademe na individuální přístup ke každému klientovi a maximálně se snažíme vyhovět jeho přání či požadavku a uskutečnit tak jeho cestovatelský sen.

Nabízíme:

Nabízíme práci, kterou budeš dělat srdcem a jež vás bude bavit. Můžeš pracovat na dohodu nebo nám cestu vyfakturovat jako živnostník. Budeš mít možnost zájezd sám/sama navrhnout, zpracovat a průvodcovat. Finančně si jistě přijdeš na své a potkáš spoustu skvělých lidí, přátel na celý život. Účast na firemních akcích je pro Tebe zajištěna.

Požadujeme:

Hledáme zkušené cestovatele s dobrými nápady, organizačními schopnostmi a uměním zvládat neplánované situace a problémy. Měl/a bys umět klienty zaujmout a strhnout a chtít jim ukázat, jak to funguje jinde na světě. Musíš mít všeobecný přehled a znát jazyky (angličtina, španělština, portugalština, francouzština, arabština, japonština, čínština, …). Dobrý orientační smysl se také hodí.  Tvoje psychická odolnost, schopnost empatie a asertivita jsou nutným předpokladem stát se skvělým průvodcem. V neposlední řadě bys měl/a mít nějaké zkušenosti s cestováním nebo pobytem v zahraničí.

Pokud tohle splňuješ, neváhej a ozvi se. Rádi se s tebou sejdeme.

Nástup

Kontakt: Klára Vorlová klara.vorlova@alvarez.cz


14.01.2017,