HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest

• PRÁCE V OUTDOORU

ZAJÍMAVÉ VYBAVENÍ

Průvodce/delegát v Austrálii

GO2 (Cestovní agentura/kancelář)

Místo práce: Jinde

Typ úvazku: Brigáda

Průvodce/delegát v Austrálii: Východní pobřeží Austrálie, po dohodě i v jiných lokalitách

Místo výkonu: východní pobřeží Austrálie, po dohodě i v jiných lokalitách

Předpokládaná náplň práce:

  • Jedno až několikadenní průvodcování ve větších městech

  • Specialista na Sydney

  • Specialista na Cairns

  • doprovod skupin na/z letiště,

  • Zajištění hladkého průběhu akce (check-in, check-out, obecná asistence),

  • Průvodovaný výklad o místních reáliích apod.

  • Řízení vozu - 4/8/12 místný vůz

Nabízíme:

Nabízíme:

- dlouhodobou spolupráce s licencovaným českým operátorem (jsme držiteli AU licence)

- velmi dobré finanční ohodnocení

Požadujeme:

Požadujeme:

- časovou flexibilitu

- příjemné a profesionální vystupování

- dobré komunikativní schopnosti

- skvělá znalost Austrálie, místních zvyků, kultury

- vůli učit se novým věcem

- vlastní iniciativa

Nástup

Kontakt: Ivana Hrbková ivana.hrbkova@ckgo2.cz +420 777 767 662

24.10.2016,