HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest

• PRÁCE V OUTDOORU

ZAJÍMAVÉ VYBAVENÍ

↓ ↓ nejnovější diskusní příspěvky ↓ ↓

CHCEŠ DĚLAT V OUTDOORU ???

Český ráj outdoor (Outdoorový obchod)

Místo práce: Středočeský

Typ úvazku: Plný úvazek

www.ceskyraj.com

CHCEŠ DĚLAT V OUTDOORU ???: Mladá Boleslav

Hledáme tedy novou posilu do našeho týmu.

Baví tě práce s lidmi a chceš vědět o outdooru víc? Máš na to dělat vedoucí obchodu?

Nabízíme:

Zázemí 23 leteté firmy.

Požadujeme:

Hledáme člověka, který dokáže postupně zcela vést kamennou prodejnu.

Náplň práce je: udržování pořádku, komunikace se zákazníky, prezentace zboží, řešení skladu (objednávky, reklamace, sledování prodejnosti), práce se skladovým systémem. Další práce bude vycházet ze schopnosti daného člověka.

Určitě je nutné plné seznámení se sortimentem a jeho technologií, neboť při prodeji outdoorové vybavení je nutná odbornost. Osobní zkušenost s outdoorem je velkou výhodou.

Práce s PC je brána jako samozřejmost.

Pracovní doba je pondělí až pátek 9 - 17 a jednou za tři týdny sobota 9 - 12.

Nástup okolo nového roku.

Kontakt: Mirek Žďánský mirek@ceskyraj.com

18.10.2016,