HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest

• PRÁCE V OUTDOORU

Stálý člen Hanibal Teamu

Hanibal Sport (Outdoorový obchod)

Místo práce: Praha

Typ úvazku: Plný úvazek

www.hanibal.cz

Stálý člen Hanibal Teamu: Vinohrady

Chceš dělat práci, která bude zároveň tvým největším koníčkem? Miluješ hory, skály, řeky… a vychytávky, které tam sebou nosíš? Máš chuť pomáhat lidem vyrazit ven? Ulehčit jim cestu k zážitkům, které nejdou popsat, ale musí se prožít? Máš zkušenosti a chceš se o ně s lidmi dělit? Pak možná hledáme právě tebe!

Člen Hanibal Teamu - stálý úvazek

Hledáme náhradu za naši kolegyni na prodejnu v Korunní v Praze.

    Jaká by byla náplň práce?

    • - pomoc zákazníkům se správným výběrem zboží
    • - administrativní práce spojená se zásobováním obchodu zbožím
    • - podílení se na řízení chodu prodejny

      Jsi to ty? Tak nám pošli strukturovaný životopis a motivační dopis na jirka@hanibal.cz!

      Nabízíme:

      Co za to?

      • - práce v týmu. pro který je outdoor životním stylem
      • - práce na hpp, která má větší rozměr, než jen prodej outdoorového vybavení
      • - férová odměna
      • - možnost vybavit se za zajímavých podmínek
      • - dvakrát do roka hanibalí trip do hor
      • - a možná i něco navíc ;)

      Požadujeme:

      Co bychom od Tebe chtěli?

      • - souznění s hodnotami Hanibalu: zákazník na prvním místě / prodáváme jen to, co bychom si sami koupili / pracujeme jako tým / nebojíme se změny a odlišení
      • - pracovní nasazení a pozitivní přístup
      • - odpovědnost
      • - předchozí zkušenost s prodejem v oboru je velikou výhodou

      Nástup ihned

      Kontakt: Jirka Trávníček jirka@hanibal.cz

      06.10.2016,