HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest

• PRÁCE V OUTDOORU

PRODUKČNÍ ZÁJEZDŮ (ASIE, AFRIKA)

CK Alvarez (Cestovní agentura/kancelář)

Místo práce: Královéhradecký

Typ úvazku: Plný úvazek

www.alvarez.czPRODUKČNÍ ZÁJEZDŮ (ASIE, AFRIKA): Hradec Králové

Plníme přání klientů, kteří netouží trávit dovolenou pouze v luxusních hotelech a na přeplněných plážích přímořských letovisek, ale naopak chtějí odpočívat aktivně. Naší specializací jsou letecké poznávací, turistické a sportovně zaměřené zájezdy do celého světa, v jejichž průběhu umožňujeme svým klientům poznat navštívená místa více autenticky. Kromě prohlídky klasických památek a přírodních zajímavostí tak dbáme o aktivní poznávání kultury a tradic, místní kuchyně, dopravy a života běžných lidí.

 

CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT:

Budeš pro nás navrhovat zájezdy a jejich trasy, připravovat a organizovat poznávací cesty, a to především po Asii, případně Africe včetně zajišťování služeb a komunikace s partnery (ubytovací zařízení, dopravci, ...). Pokud budeš chtít, budeš tyto zájezdy moci i sám/sama průvodcovat. Budeš mít na starosti i pomoc s administrací webových a facebookových stránek a tvorbu jejich obsahu. Zároveň budeš čas od času komunikovat s našimi klienty a vyřizovat jejich požadavky. V neposlední řadě se budeš každoročně podílet na přípravě katalogu, PR článků, veletrhů atd.

Nabízíme:

Nabízíme práci na plný úvazek, kterou budeš dělat srdcem a která Tě bude bavit. Místo pracoviště je v centru Hradce Králové. Budeš mít možnost zapojit se do fungování naší cestovky a plánovat tak její další směřování. Určitě potkáš spoustu fajn lidí a účast na firemních akcích je pro Tebe zajištěna ;-)

Požadujeme:

Hledáme cestovatele s dobrými nápady a organizačními schopnostmi, který chce své nápady a zážitky z cest zúročit. Měl/a bys mít všeobecný přehled a znát jazyky (angličtina je nutná, další jazyky dle oblastí, které chceš navrhovat). Měl/a bys mít nějaké zkušenosti s cestováním nebo pobytem v zahraničí a chtít svět dále objevovat. Důležité je také, abys uměl/a empaticky komunikovat s lidmi jak v naší, tak v cizí kultuře.

Nástup 10/2015

Kontakt: Michaela Holmanová michaela.holmanova@alvarez.cz


29.09.2015,