HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest

• PRÁCE V OUTDOORU

Brigáda v turistickém ruchu v Andalusie

amoTEPortugal (Cestovní agentura/kancelář)

Místo práce: Jihomoravský kraj

Typ úvazku: Brigáda

www.amoteportugal.czBrigáda v turistickém ruchu v Andalusie:

Hledám Čechy/Slováky žijící/studující v Andalusii pro nárazovou spolupráci v cestovním ruchu. Jedná se o práci průvodce, který ale nemusí být profesionální, nemusí mít ani zkušenosti, jde mi o to, aby turistům přiblížil své město (Granada, Malaga, Cordoba, Ronda, Sevilla, Jerez) tak, jak ho zna a má ho rád.

Nabízíme:

Hledám průvodce pro zájezd, který se uskuteční v září 2015, jedná se o skupinu 10osob. Potrebuji pruvodce 5.9. v Granade, 6.9. v Cordobe, 12.9. Jerez, 17.9. Ronda a Malaga. Může to být kdokoli, kdo v daném městě nebo okolí žije nebo studuje, má ho rád, je komunikativní a chce se o své zkušenosti podělit s turisty. Odměna cca 20Eur za hodinu, min 4h prace - dohodou.

Požadujeme:

- Čech/Slovák žijící nebo studující v Andalusii

- Spolehlivost

- Komunikativnost

- Flexibilita

Nástup

Kontakt: Tereza Tocikova tep@amoteportugal.cz


29.07.2015,


• KAM NA HORY

... podle webu Pohora.cz
Trek v pohoří Gavur a jezera v národním parku Artabel
  Masiv Gavur Daglari se tyčí západně od města Gümüşhane a patří k nejkrásnějším partiím Pontských hor. Zatím jde o destinaci velmi málo známou, kam se zahraniční turisté vydávají jen naprosto ojediněle.