HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest

• PRÁCE V OUTDOORU

ZAJÍMAVÉ VYBAVENÍ

Asistent, teambuildingové projekty

NEW DAY s.r.o. (Team building, Cestovní agentura/kancelář)

Místo práce: Ústecký kraj

Typ úvazku: Plný úvazek, Živnostenský list

newday.czAsistent, teambuildingové projekty: Děčínsko, Nový Bor, Česká Kamenice, Liberec

Stálá práce založená na administrativní přípravě teambuildingových projektů, firemních akcí a korporátních eventů. Součástí pracovní náplně bude příprava perzentací a každodenní elektronická a telefonická komunikace s klientem a dodavateli.

Nabízíme:

Nabízíme stálou práci v mladém dynamickém a přátelském týmu s velmi dobrým ohodnocením. Majoritní podíl práce je formou home office s možností účastnit se projektů v terénu. Součástí nabídky je zaškolení, pc, služební telefon a internet, proplácení veškerých cestovních výloh, dlouhodobý bonusový motivační systém.

Nabídka práce platí do 31.7. 2015

Požadujeme:

Požadujeme perfektní znalost práce s programy MS Power Point, MS excel, MS Outlook, angličtina slovem i písmem podmínkou.  Chceme otevřenost, samostatné uvažování, loajalitu, pozitivní a přátelský přístup.

Nástup 1.9. 2015

Kontakt: Vladimír Pešek info@newday.cz


16.07.2015,


• KAM NA HORY

... podle webu Pohora.cz
Hollyford trek
Celá jihozápadní oblast Nového Zélandu je jednou z nejrozsáhlejších nedotčených oblastí Jižní polokoule. Velká část tohoto regionu je naprosto opuštěná a odlehlá a není dosažitelná po silnicích. Fiordland oplývá krajinou scenéricky neobyčejně půvabnou a rozmanitou: sněhem pokryté vysoké hory, divoké řeky, modravá jezera, nedotčené lesy a travnaté planiny i drsné západní pobřeží.