HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest

• PRÁCE V OUTDOORU

Garant zájezdů

V-tour (Cestovní agentura/kancelář)

Místo práce: Jihomoravský kraj

Typ úvazku: Plný úvazek, Částečný úvazek

www.v-tour.czGarant zájezdů: Brno

Přijmeme kandidáta na částečný, případně i hlavní pracovní poměr na pozici garanta zájezdů. Stejně tak i možnost externí spolupráce. Očekáváme aktivní zapojení do týmu, samostatnost, počítačovou a jazykovou gramotnost, aktivního řidiče. Zkušenosti a praxe v oboru výhodou, nikoliv však podmínkou. Strukturovaný životopis o vás sice napoví hodně, ale motivační dopis by měl být také přiložen. Určitě pro nás bude zajímavé znát vaše zkušenosti s vedením lidí nebo způsob, jak jste své (outdoorové) znalosti získali. Nebojte se zmínit o vašich koníčcích, zálibách a vůbec všech přednostech, které suchý výčet pracovních zkušeností patřičně oživí.

Nabízíme:

Nabízíme zázemí české outdoorové cestovní kanceláře zaměřené na aktivní dovolenou. Zajímavou, nestereotypní práci v přátelském kolektivu s benefity cestovní kanceláře i pro rodinné příslušníky.

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání, AJ/NJ na komunikační úrovni + další jazyky výhodou, počítačová gramotnost (MS Office, základní úpravy webu), řidičský průkaz sk.B, zodpovědnost, organizační schopnosti, výborné a samostatné vystupování, vhodné i pro šikovné absolventy.

Nástup Květen 2015

Kontakt: Tomáš Košut tomas@v-tour.cz


10.04.2015,