HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest

• PRÁCE V OUTDOORU

ZAJÍMAVÉ VYBAVENÍ

↓ ↓ nejnovější diskusní příspěvky ↓ ↓

Prodavač/ka do oddělení turistiky, horolezectví, vodních sportů a doplňků – Decathlon PLZEŇ

Decathlon (Outdoorový obchod)

Místo práce: Plzeňský kraj

Typ úvazku: Plný úvazek, Částečný úvazek, Brigáda

www.decathlon.cz

Prodavač/ka do oddělení turistiky, horolezectví, vodních sportů a doplňků – Decathlon PLZEŇ: Plzeň

Jsi nadšený/á a aktivní sportovec/sportovkyně?Rád pomáháš a diskutuješ s ostatními o sportu, který tě baví?Nevadí ti práce o víkendech? Rád pracuješ se stejnými nadšenci, jako jsi ty sám?Chceš si vybudovat kariéru?

Pokud jsi právě na vše odpověděl "ANO":Pošli svůj životopis a motivační dopis na michal.neyman@decathlon.com

Náplň práce:• Přivítat, vyslechnout a hovořit s našimi zákazníky• Poskytovat rady zákazníkům ohledně zboží a služeb• Starat se o dostupnost produktů, jejich vystavení a doplňování nového zboží• Přispívat k rychlosti a plynulosti na pokladnách• Spoluúčast na organizaci a fungování oddělení• Nabídnout vhodné doplňkové produkty a služby v prodejně a získávat stálé spokojenézákazníky

Nabízíme:

• Odpovídající platové ohodnocení• Možnost kariérního růstu• Zvýhodněný nákup sportovního vybavení• Pravidelné teambuildingové akce• Práci v mladém dynamickém kolektivu• Individuální rozvrh odpracovaných hodin (vhodné pro studenty)

Požadujeme:

• Jsi dynamický/á a komunikativní?• Nerad/a prohráváš?• Jsi aktivní sportovec a miluješ sport?• Ochotný/á a týmový hráč?• Časová flexibilita

Nástup ihned

Kontakt: Michal Neyman michal.neyman@decathlon.com

31.03.2015,

• KAM NA HORY

... podle webu Pohora.cz
Trek El Choro
Údajně je to hezčí výlet než k Machu Picchu, ale na konci chybí „jen\" incká stavba. Cesta pochází již z doby Inků a sloužila jako obchodní cesta pro místní. Do dneška je využívána, takže lze často spatřit lamí i oslí karavany