HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest

• PRÁCE V OUTDOORU

ZAJÍMAVÉ VYBAVENÍ

↓ ↓ nejnovější diskusní příspěvky ↓ ↓

Produkční zájezdů

Cestovní kancelář Alvarez (Cestovní agentura/kancelář)

Místo práce: Královéhradecký kraj

Typ úvazku: Plný úvazek

www.alvarez.cz

Produkční zájezdů: Hradec Králové

Náplň práce: příprava katalogových produktů a individuálních zakázek (letenky, ubytování, doprava), příprava podkladů pro prodej, péče o klienta před odjezdem, příprava informačních materiálů k destinacím, komunikace se zákazníky osobně, telefonicky, emailově, komunikace s partnery v zahraničí (telefonická a emailová), odpovědnost za výsledek a spokojenost klienta.

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

Pracovní doba: jednosměnná, mezi 8:00 - 18:00.

Nástupní plat podle vzdělání a zkušeností: 14 -18 000 Kč.

Nabízíme:

Ideální práce pro ty, kteří svou nejoblíbenější činnost - cestování chtějí změnit v pracovní uplatnění.

Požadujeme:

Cestovní kancelář v Hradci Králové hledá odpovědného kolegu hovořícího AJ, s kvalitním písemným projevem a dobrými komunikačními schopnostmi v ČJ, geografickými znalostmi, znalostmi práce na PC, co největšími zkušenostmi s cestováním mimo Evropu a úsměvem na tváři. Znalost dalšíh cizích jazyků a umění atraktivně psát jsou velkou výhodou.

Nástup 1.3.2015

Kontakt: Michal Čepek michal.cepek@alvarez.cz

01.12.2014,