HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest

• PRÁCE V OUTDOORU

ZAJÍMAVÉ VYBAVENÍ

Prodavač/ka oddělení Hiking, Decathlon Praha - Černý Most

Decathlon (Outdoorový obchod)

Místo práce: Praha

Typ úvazku: Částečný úvazek

www.decathlon.cz

Prodevač/ka oddělení Hiking: Černý most

Prodavač/ka v oddělení Hiking: Černý Most

Do naší  prodejny v Praze na Černém Mostě hledáme vhodné kandidáty a kandidátky se zájmem o sport, zejména o outdoorové sporty (turistiku, camping, trail a lezení). Zejména se zájmem v běžeckém lyžování.

Náplň práce:

  • Poskytovat rady zákazníkům ohledně výběru zboží dle jejich preferencí
  • Nabídnout vhodné doplňkové produkty a služby v prodejně a získávat stálé spokojené zákazníky
  • Starat se o dostupnost produktů, jejich vystavení a doplňování nového zboží
  • Spolupodílet se na organizaci a fungování oddělení

Nabízíme:

  • Odpovídající platové ohodnocení.
  • Zvýhodněný nákup sportovního vybavení.
  • Práce na  částečný úvazek (10 - 20 h /týden), flexibilní pracovní doba.
  • Možnost kariérního růstu.

Požadujeme:

  • Jsi dynamický, rád v kontaktu se zákazníkem?
  • Ochota a práce v týmu jsou tvoje silné stránky?
  • Práce o víkendu ti nečiní potíže?
  • Miluješ sport?

Nabízíme:

Požadujeme:

Nástup Ihned

Kontakt: Barbora Doubková Brodská barbora.doubkova@decathlon.com

04.10.2014,

• KAM NA HORY

... podle webu Pohora.cz
Výstup na Cima Tosa v Dolomitech
Cima Tosa je nejvyšším vrcholem celého bizarního světa Dolomiti di Brenta. Paradoxně je to zároveň jeden z mála poměrně snadno dostupných vrcholů pohoří.