HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest

ZAJÍMAVÉ VYBAVENÍ

Nekompromisní bunda z kolekce Slingsby - recenze Bergans Storen Jacket

Nekompromisní bunda z kolekce Slingsby - recenze Bergans Storen Jacket

Topová technická bunda z dílny norského výrobce Bergans. Storen Jacket patří do kolekce Slingsby. Zaslouží si tuto pozici mezi výběrovou kolekcí?Údaje výrobce:

Membrána: Dermizax NX
Barevné varianty: modrá, žlutá, červená
Dostupné velikosti: XS - XXL
Výbava:Ventilace v podpaží: ano
Kapuce přes horolezeckou helmu: ano
Kapsa na vyhledávač: ano
Předtvarované lokty: ano
Prodloužený zadní díl: ano
Infocena: 13516 Kč
Dodává: Norská móda
Více info na www.norskamoda.cz

 

Na první pohled technická bunda, kterou norský výrobce Bergans řadí do katagorie na skialp, skitouring a lezení. Nepromokavost a větruodolnost zajišťuje trojvrstvá membrána Dermizax®NX. Kromě toho je prodyšná (30 000 – 50 000 g/m2/24h) a hodně elastická.

Přídavnou ventilaci zajistíte dlouhými zipy v podpaží. Velká kapuce v klidu pozře i velkou helmu. Kapsy jsou podloženy síťovým materiálem. Kapsa na vyhledávač na hrudníku se otevírá na obě strany tak, abyste ji i ve stresu vždycky otevřeli. Dvojice předních kapes je ukončena tak, aby nepřekážela bederáku nebo sedáku. Předtvarované lokty zajišťují dobrou volnost pohybu i při sjezdu a široké rukávy jde přetáhnout přes rukavice. Prodloužený zadní díl vám hlídá záda.

Storen Jacket se doplňuje v kolekci s kalhotami Storen pants.

Zaujalo mě:
  • Kapsa na vyhledávač
  • Velkorysá kapuce
  • Velké větrací otvory
  • Počet a rozmístění kapes

Vojtěch Dvořák


Další informace:

Bergans

Značka Bergans nabízí kompletní sortiment oblečení, spacáků, stanů, batohů, kánoí a doplňků. Bergans nabízí vybavení vhodné na lyžování, skialpinismus, turistiku i městskou módu pro všední den a volný čas. Produkty vynikají svojí originalitou, funkčností a praktičností. Kolekce Bergans dokáže uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky.


19.12.2016, Vojtěch Dvořák


Sem vložte diskusní příspěvek.