HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest

ZAJÍMAVÉ VYBAVENÍ

Recenze: Salomon DISCOVERY FZ W – hřejivá střední vrstva pro aktivní ženy

Recenze: Salomon DISCOVERY FZ W – hřejivá střední vrstva pro aktivní ženy

Elegantně vypadající a vhodná pro všechny roční období. Použitý střih se nazývá ACTIVE FIT a technologie zateplení AdvancedSkin Warm. Jaká je ve skutečnosti?Údaje výrobce:

Materiál:94 % polyester
6 % elastin
Gramáž: 270 g/m2
Barevné varianty: bílá, růžová, červená, černá, světle modrá, khaki
Dostupné velikosti: S - XXL
Další údaje:Střih: ACTIVE FIT
Technologie zateplení: AdvancedSkin Warm
Sun Protection: 50 UPF
Infocena: 2290 Kč
Dodává: AMER Sport
Více info na www.salomon.cz

 

Charakteristika

Elegantně vypadající a vhodná pro všechny roční období. Použitý střih se nazývá ACTIVE FIT a technologie zateplení AdvancedSkin Warm.

 

Decentní avšak výrazný šev barevnými nitěmi na mikině Salomon Discovery FZ W.Decentní avšak výrazný šev barevnými nitěmi na mikině Salomon Discovery FZ W.

Střih ACTIVE FIT na mikině Salomon Discovery FZ W mi vyhovoval.Střih ACTIVE FIT na mikině Salomon Discovery FZ W mi vyhovoval.

V mikině Salomon Discovery FZ W poběžíte jako vítr.V mikině Salomon Discovery FZ W poběžíte jako vítr.

 

Střih a materiály

Vzhledem ke střihu a provedení tato mikina nevypadá jako cvičební dres a má i civilní prvky. Použitý střih se nazývá ACTIVE FIT. Takže ji můžete nosit například pod lyžařskou bundou jako střední vrstvu nebo přes technické triko jako svrchní vrstvu. Použitá příze je jemná a vypadá velmi elegantně. Technologie zateplení AdvancedSkin Warm vás zahřeje a udrží v teple.

Kompletní fotogalerie Salomon Discovery FZ W

O co se jedná? AdvancedSkin Warm reguluje tělesnou teplotu a drží vás v teple za všech okolností. Konstrukce odráží teplo vašeho těla, které pak zadržuje pro pocit pohodlí a tepla. Na omak se jedná o 270g Melange Fleece. Materiál je příjemný i na holou kůži. Navíc límec – stojáček je podšitý velmi příjemným materiálem a zároveň i zateplen, aby bylo teplo na krk. Mikina Salomon Discovery používá unikátní konstrukci švů, se 2 barevnými nitěmi vetkanými do plochého švu, což vytváří atraktivní vzhled. Celkově je střižena více na tělo.

 

Střih mikiny Salomon Discovery FZ W nijak neomezuje v pohybu.Střih mikiny Salomon Discovery FZ W nijak neomezuje v pohybu.

Vytahování mikiny Salomon Discovery FZ W při zvednutých pažích je úplně v pohodě.Vytahování mikiny Salomon Discovery FZ W při zvednutých pažích je úplně v pohodě.

Označení technologie AdvancedSkin Warm na Salomon Discovery FZ W.Označení technologie AdvancedSkin Warm na Salomon Discovery FZ W.

 

Kapsy

Dvojice kapes s nenápadnými zipy po zapnutí takřka nejsou vidět. Vnitřek kapes je síťovaný a umožňuje z vnitřní strany bundy vytvořit další dvě „záložní“ kapsy, jelikož dno vložených kapes je zašité. Začátek i konec zipu kapsy je zesílen kontrastním rýglem tak, aby se kapsa nijak nepárala. Táhlo zipu je taktéž decentní, přesto se dobře drží, jelikož se jedná o protaženou tuhou šňůrku s uzlíkem. Všechny zipy včetně hlavního jsou spirálové YKK. Na hlavním zipu, který je opět v barvě mikiny, je táhlo větší a opatřeno plastovým zakončením s logem Salomonu. Takže se dobře drží. Vše sladěno do barev mikiny. I logo na mikině tzv. na levé kapsičce je decentní a přiměřeně veliké.

 

Vnitřek kapes u mikiny Salomon Discovery FZ W je síťovaný.Vnitřek kapes u mikiny Salomon Discovery FZ W je síťovaný.

Táhlo nenápadného zipu na mikině Salomon Discovery FZ W.Táhlo nenápadného zipu na mikině Salomon Discovery FZ W.

Táhlo YKK zipu na mikině Salomon Discovery FZ W.Táhlo YKK zipu na mikině Salomon Discovery FZ W.

 

Hodnocení

Příjemná a elegantní mikina, která je barevně sladěna. Dobře střižená a z příjemného materiálu. Takže se hodí kromě aktivního sportování i na jiné klidnější volnočasové aktivity.

 

Stojáček mikiny Salomon Discovery FZ W je navíc z vnitřní strany podšitý velmi příjemným materiálem.Stojáček mikiny Salomon Discovery FZ W je navíc z vnitřní strany podšitý velmi příjemným materiálem.

Zaujalo mě:
  • Barevné sladění všech prvků
  • Dvojité barevné nitě
  • Dobrý střih
  • Univerzální použití
  • Kvalita provedení

Anna Dvořáková


Další informace:

Salomon

Historie značky Salomon se datuje do roku 1947, kdy ve francouzských Alpách vznikla. Salomon vyrábí špičkové outdoorové vybavení zejména na lyžování a běh, ale i na treking, horolezectví a v kolekci najdeme i lifestylové produkty. Mezi jejich top produkty patří výrobky ze série S-LAB.
www.Salomon.cz


05.10.2018, Anna Dvořáková


Sem vložte diskusní příspěvek.