HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest

ZAJÍMAVÉ VYBAVENÍ

Recenze: Termo dámského trika Sensor Thermo s kapucí

Recenze: Termo dámského trika Sensor Thermo s kapucí

Triko Thermo s dlouhými rukávy je odolné, tvarově stálé a vysoce elastické, přesto je velmi jemné na omak. Vlákno COOLMAX® Fresh s trvale včleněnými ionty stříbra zároveň přináší trvalou antibakteriální odolnost. Límec lze přetáhnout přes obličej a společně s kapucí zvyšuje tepelný komfort.Údaje výrobce:

Materiál:46% COOLMAX® ALL SEASON Fresh
45% PESh micro
9% Lycra (220 g/m2)
Barevné varianty: černá
Další údaje:Antibakteriální úprava: ano
Infocena: 1195 Kč
Dodává: Sensor
Více info na www.sensor.cz

 

Popis

Jedná se o teplejší triko s dlouhými rukávy, které je vhodné jako první nebo jako druhá vrstva. Je elastické a příjemné na omak. S kapucí a ochranou maskou.

 

Sebereme tohle auto. Nikdo nás totiž nepozná.Sebereme tohle auto. Nikdo nás totiž nepozná.

Zátěžové zkoušky trika Sensor Thermo běháním.Zátěžové zkoušky trika Sensor Thermo běháním.

Triko Sensor Thermo je taky tak trochu 4x4.Triko Sensor Thermo je taky tak trochu 4x4.

 

Materiál

Použitý materiál je řádně elastický a zaručuje skvělé funkční vlastnosti: transport vlhkosti a termoregulační schopnost. Vlákno COOLMAX® Fresh s trvale včleněnými ionty stříbra zároveň přináší trvalou antibakteriální odolnost. Což zatím mohu potvrdit i po více než 4 měsících používání. Uvidíme, respektive ucítíme dál.

Kompletní fotogalerie Sensor Thermo

Triko Thermo s dlouhými rukávy je odolné, tvarově stálé a vysoce elastické, přesto je velmi příjemné na omak. Intenzivním vyčesáním rubové strany totiž úplet získává na objemu a měkkosti. Přesto jsem nezaznamenala žádné žmolkování.

 

Kapuce a maska trika Sensor Thermo.Kapuce a maska trika Sensor Thermo.

Na večerku přituhuje a tak se rouška na triku Sensor Thermo hodí.Na večerku přituhuje a tak se rouška na triku Sensor Thermo hodí.

Rukávy je možno přetáhnout přes ruce.Rukávy je možno přetáhnout přes ruce.

 

Testování

Dámské triko Sensor Thermo jsem převážně brala na sjezdové lyže a na vycházky či chození po městě. Na podzim jsem ho větrala při běhání jako druhou vrstvu. Jediná nevýhoda je pro běhání tmavá barva a absence reflexních prvků, které jsem však doplnila páskou a reflexní čelenkou. Velikost testovaného trika byla M a při mé tělesné výšce 164 cm bych řekla, že mi dobře sedlo. Délkou zad i délkou rukávů. Podle tabulky na stránkách výrobce bych měla mít vel. S (výška 163 - 166 cm). Pravděpodobně by bylo triko v této velikosti vypasovanější. Mně osobně vyhovavala velikost M jako druhá vrstva, kterou přetáhnu ještě přes jedno spodní triko přímo na tělo.

 

Snad ten vlak ještě doběhnu.Snad ten vlak ještě doběhnu.

 

Kapuce, rukávy a maska

Střih je opravdu vypasovaný a skvěle sedne na tělo. Švy jsou ploché, a tak nikde nedřou. V případě nástupu zimy či ochlazení jsem použila kapuci, která je dost obtažená a není určená na parádu. Plní pouze svůj účel. Zahřát. Masku, která je ukrytá v límci je možno vytáhnout a přetáhnout až přes nos. Maska je v horní části, tedy přes nos a pusu tvořená propustným materiálem tak, aby se lépe nadechovalo a vydechovalo. Při náročném pohybu a zvýšené aktivitě se mi pak mlžily brýle, ale to se mi děje i při použití normálního šátku anebo dokonce i bez něj. Toto triko Sensor Thermo je dostupné i ve variantě bez kapuce.

 

Dostatečná délka zad a rukávů trika Sensor Thermo.Dostatečná délka zad a rukávů trika Sensor Thermo.

Zaujalo mě:
  • antibakteriální vlastnosti
  • kapuce a krytí obličeje
  • propracovaný střih

Anna Dvořáková


Další informace:

Sensor

Sensor se stal za dobu své existence synonymem funkčního termoprádla, ponožek, cyklistického oblečení a dobré nálady. Za vznikem značky Sensor stála touha vyrobit termoprádlo vysoce funkční a přitom příjemnější než myší kožíšek. V průběhu své existence značka Sensor dosáhla mnoha pozoruhodných úspěchů a stala se lídrem na poli funkčního oblečení v České a Slovenské republice. Jako první získala licenci firmy Dupont na termoprádlo Coolmax, první zavedla ploché švy do celé kolekce, patří ji primát v použití bonded technologie ve zpracování úpletu.

Prodejci pro ČR: www.sensor.cz


01.03.2018, Anna Dvořáková


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 +   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů