HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest

ZAJÍMAVÉ VYBAVENÍ

SOUTĚŽ: Vyhrajte jednodenní skipas do lyžařského střediska Ski&Bike Špičák

SOUTĚŽ: Vyhrajte jednodenní skipas do lyžařského střediska Ski&Bike Špičák

Šumavský Ski&Bike Špičák na Železnorudsku si léta udržuje pozici jednoho z nejlepších, ale zároveň pro lyžaře i cenově nejpřívětivějších zimních středisek u nás. Najdete tu 8,5 kilometrů sjezdovek – sportovní (včetně české nejprudší Šance) i ty lehčí pro rodiny s dětmi. Dále snowpark Freestyle Area Špičák, funline nebo měření rychlosti jízdy ve sjezdu či slalomu.Zima se letos rozjížděla pozvolna, ale začátkem ledna se s přírodním sněhem roztrhl pytel, na sjezdovkách se ho vysypalo hodně přes metr a podmínky lyžování přejí.


Ski&Bike Špičák a jeho sjezdovky pohledem ze železnorudského údolí.Ski&Bike Špičák a jeho sjezdovky pohledem ze železnorudského údolí.

Špičáku vévodí rozhledna, kvůli ochraně přírody (podmínce zdejší CHKO) je ale otevřena jen v létě.Špičáku vévodí rozhledna, kvůli ochraně přírody (podmínce zdejší CHKO) je ale otevřena jen v létě.

I nejmenší si den na sněhu užijí.I nejmenší si den na sněhu užijí.

 

 

 

Prohlédněte si celou fotogalerii k článku...


Pokud se chcete naučit lyžovat nebo na snowboardu, tak tady jste ve správných rukou instruktorů vlastní lyžařské školy. Patří k nejstarším v ČR (funguje už od roku 1974). Letos pak kromě domovského areálu a dvou železnorudských středisek – Nad Nádražím a Belveder, bude premiérově zajišťovat výuku i na Alpalouce.

Na sklonku sezony si tu nenechte ujít divácky velmi oblíbenou atrakci Jízdu přes louži (16. března 2019). Pojede se už popatnácté a můžete se jí zúčastnit i jako přímí aktéři, pokud jste plnoletí.

Lyžařská škola se věnuje dětem už od tří let, samozřejmostí je pohyblivý koberec pro nejmenší.Lyžařská škola se věnuje dětem už od tří let, samozřejmostí je pohyblivý koberec pro nejmenší.

O co hrajeme?

Čtyři skipasy na celodenní lyžování zdarma ve Ski&Bike Špičák s výběrem libovolného dne do 31. března 2019. Zaparkujete na parkovišti hned u vleků, nazujete přezkáče, u kasy vyměníte vyhraný voucher oproti padesátikorunové záloze (tu vám po skončení lyžování ale zase vrátí) za čipovou kartu a už frčíte na kopec. Vleky startují v 8,30 a končí v 16,00 hodin.

Ski&Bike Špičák

Ski&Bike Špičák nabízí celkem 5 hlavních sjezdovek - jednu černou, dvě červené a dvě modré, k tomu  snowpark a funline. Mimo adrenalinové sportovní svezení i příjemné svahy pro výuku dětí nebo začátečníků, například dětský areál a hřiště pod hotelem Sirotek, pohyblivý koberec a další hřiště pro děti hned poblíž lanovky. Čtyřsedačková lanovka a 10 dalších vleků má celkovou kapacitu 7550 osob za hodinu. Aktuální novinky včetně sněhových podmínek na webu www.spicak.cz.

Pravidla soutěže:

1. Odpovězte na následující otázky nejpozději do 1. 3. 2019.

2. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.

3. Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, kterého kontaktujeme e-mailem.

Vaše mailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Více informací se dozvíte na stránká skiareálu Ski&Bike Špičák.


11.02.2019,


Diskuse


Denisa Kratochvílová
Denisa Kratochvílová

Špičák forever!

13. 02. 2019, 11:52:34

Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 

RSS této diskuze

• KAM NA HORY

... podle webu Pohora.cz
Trek pohořím Rwenzori
Trek se nachází v oblasti pohoří Rwenzori. Nejvyšším bodem je chata Elena, ale pokud budete chtít, můžete trek rozšířit o den a vylézt na 3. nejvyšší bod v Africe – Margherita.