HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest

SOUTĚŽ UKONČENA: Vyhrajte s námi funkční tričko české značky Sensor z Bystřice pod Hostýnem!

SOUTĚŽ UKONČENA: Vyhrajte s námi funkční tričko české značky Sensor z Bystřice pod Hostýnem!

Kvalitní funkční tričko je k nezaplacení. V zimě i létě se hodí mít a na sobě něco, co ochrání tělo. Proč tedy jedno nevyhrát? Soutěžíme o produkty české značky Sensor.Sensor je "handmade" v Bystřici pod Hostýnem! Obliba vlněného prádla ještě stále roste. Určitě jste viděli ty nádherné obrázky malé ovečky, jak hledá maminku, šťastné se shledaji, dají si pusinku a obě odskotačí se nechat ostříhat. Vše zarámováno dechberoucí kulisou novozelandské přírody. Ano, právě odtud bere nejenom Sensor, ale i většina ostatních výrobců merino vlnu, pro výrobu prémiového spodního prádla.


H

 

 

Více najdete ve fotogalerii...


Zásadní, ale také je, co se s vlnou děje poté. Všimli jste si, ze většina vlněného prádla je vyrobena v Číně, v nedůstojných podmínkách, za mzdu, která není férova, s dopadem na životní prostředí, který lze označit za devastující. Z těchto důvodu zpracová firma Sensor vlnu ve Švýcarsku, úplet a šití se stoprocentně odehrávají v České republice.

O co hrajeme?

Soutěžíme o dvě trička Merino DF s novým potiskem LABEL k 20 letému výročí Sensoru. Úplet tvoří unikátní konstrukce kombinující polyester na vnitřní straně a vysoce kvalitní Merino vlnu z Nového Zélandu na straně vnější. Hlavní výhodou této kombinace je to, že polyester urychluje transport potu do vnější vlněné vrstvy, která má jedinečný antiodor zabraňující tvoření pachů a navíc má skvělou termoregulační funkci.

Trička Merino DFTrička Merino DF

Vnitřní tenká polyesterová vrstva eliminuje  "kousání" vlny u lidí, kteří jsou na tento jev citliví a navíc prodlužuje životnost prádla. Prádlo lze použít oboustranně a je ideální pro sportování v extrémních klimatických podmínkách: vysokohorská turistika, skialpinismus, horolezectví. Prádlo testováné nejúspěšnějším českým Himalajským profesionálním horolezcem.

Pravidla soutěže:

1. Odpovězte na následující otázky nejpozději do 9. 11. 2018

2. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování

3. Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, kterého kontaktujeme e-mailem.

Vaše mailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Více informací naleznete na stránkách firmy Sensor!


02.11.2018, Jiří Kalát


Sem vložte diskusní příspěvek.