HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest

ZAJÍMAVÉ VYBAVENÍ

↓ ↓ nejnovější diskusní příspěvky ↓ ↓

Svět běhu zve na veletrh Sport Expo! Začíná už ve čtvrtek 3.5.

Svět běhu zve na veletrh Sport Expo! Začíná už ve čtvrtek 3.5.

Již tradičně se během maratonského víkendu při RunCzech Volkswagen Prague Marathonu koná Sport Expo, zastavit se můžete od čtvrtka, 3.5. až do soboty.Veletrh nabídne krom sportovní výbavy i worskhopy, kolonožky nebo gym zónu!

Třídenní sportovní veletrh zasvěcený sportu, zdravému životnímu stylu a tělesné kultuře bude letos probíhat od 3. 5. do 5. 5. 2018 na pražském Výstavišti v Holešovicích. Na veletrhu najdete bohatou nabídku sportovních produktů a služeb za bezkonkurenčně nízké ceny. K dispozici bude sportovní obuv, oblečení, teamový oděv, výživa pro sportovce, id náramky, tejpování, workout sestavy nebo sportovní nářadí.


 

 

Vyzkoušet si můžete například kolonožkyVyzkoušet si můžete například kolonožky

Veletrh nabídne i sportovní výbavu za bezkonkurenční cenyVeletrh nabídne i sportovní výbavu za bezkonkurenční ceny

Na řadu přijdou i workshopy a besedyNa řadu přijdou i workshopy a besedy

Prohlédněte si i další fotografie k článku...


 

 

Doprovodný program nabídne půjčovnu a výuku jízdy na kolonožkách, půjčovnu bruslí a výuku in-line bruslení. Zkusit si budete moci hokejbal, fotbal pro rozvoj, americký fotbal, zaskákat si na trampolínách či odpaly na softbalové střelnici. SOKOL představí velkou gym zónou a prezentací sokolských klubů. Přímo na místě si můžete zkusit zacvičit s odbornými trenéry nebo jen tak pro radost. Kdo nechce sportovat, toho určitě zaujmou besedy s elitními běžci, fyzioterapie, tejpování, analýza došlapu, analýza těla nebo výživové poradenství.

Otevírací doba:

  • Čt 3. 5. 2018: 12:00 - 20:00
  • Pá 4. 5. 2018: 10:00 - 20:00
  • So 5. 5. 2018: 10:00 - 20:00

Přijďte se podívat na stánek Světa běhu!

Podobně jako v předchozích letech se i letos můžete těšit na stánek Světa běhu! Můžete se u nás zastavit, seznámit se blíž s některými členy redakce i s našimi aktivitami a partnerskými závody. Rádi se s vámi setkáme u našeho stánku, kde vám můžeme představit naše časopisy, akce a nebo si s vámi popovídáme u příjemného posezení! Moc rádi také uslyšíme váš názor na náše nové první číslo Světa běhu a případné další návrhy nebo komentáře!

 

Navštivte nás na stánku SvetBehu.czNavštivte nás na stánku SvetBehu.cz

 

Na našem stánku vám nabídneme:

  • časopis Svět Běhu
  • časopis Svět Outdooru
  • informace o Inov-8 Krosovém poháru
  • dozvědět se více o Českém trailovém poháru
  • informace o našich partnerských (zahraničních) závodech
  • příjemné posezení a možnost seznámit se s částí našeho redakčního týmu :)

25.04.2018, Redakce


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 +   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 

• KAM NA HORY

... podle webu Pohora.cz
Trek Larapinta
Trek Larapinta patří mezi jedny z nejlepších a také nejpopulárnějších treků v Austrálii. Rozkládá se v západní části Mac Donnelova pohoří a jeho výchozím bodem je město Alice Springs, ležící téměř uprostřed australského kontinentu.