HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest

Veletrh Running EXPO začíná už ve čtvrtek 5.4.! Doražte na stánek Světa běhu a užít si doprovodný program Pražského půlmaratonu!

Veletrh Running EXPO začíná už ve čtvrtek 5.4.! Doražte na stánek Světa běhu a užít si doprovodný program Pražského půlmaratonu!

I letos se jako součást pražského Sportisimo 1/2Maratonu bude konat Running EXPO! Krom doprovodného programu a vyzvednutí startovních čísel u toho nebudeme chybět ani my. Doražte i na stánek Světa běhu!Veletrh Running EXPO je doprovodný program RunCzech Pražského půlmaratonu

Veletrh Running EXPO se již tradičně koná jako součást pražského Sportisimo 1/2Maratonu. Začíná už tento čtvrtek 5. 4. 2018 od 12:00 hodin ve Veletržním paláci v Praze Holešovicích.

Krom vydání registračního balíčku se můžete těšit na doprovodný program, setkání s dalšími běžci i elitními atlety a sdílení společné vášně a radosti z aktivního životního stylu. Pro startovní balíček je lépe se stavit dříve, abyste nemuseli dlouho čekat. Na start se totiž letos postaví přes 12 000 běžců!

Otevírací doba

  • Čt 5. 4. 2018: 12:00 - 20:00
  • Pá 6. 4. 2018: 10:00 - 20:00
  • So 7. 4. 2018: 7:00 - 8:00

Zastavte se u stánku Světa běhu!

Podobně jako v předchozích letech se i letos můžete těšit na stánek Světa běhu! Můžete se u nás zastavit, seznámit se blíž s některými členy redakce i s našimi aktivitami a partnerskými závody. Rádi se s vámi setkáme u našeho stánku, kde vám můžeme představit naše časopisy, akce a nebo si s vámi rádi popovídáme u příjemného posezení! Moc rádi také uslyšíme váš názor na náše nové první číslo Světa běhu a případné další návrhy nebo komentáře!

Na našem stánku vám nabídneme:

  • časopis Svět Běhu
  • časopis Svět Outdooru
  • informace o Inov-8 Krosovém poháru
  • dozvědět se více o Českém trailovém poháru
  • informace o našich partnerských (zahraničních) závodech
  • příjemné posezení a možnost seznámit se s částí našeho redakčního týmu :)

 

 

Navštivte nás na stánku SvetBehu.czNavštivte nás na stánku SvetBehu.cz

 

Nepřijdete ani o prezentaci další sportů a značek

Tradičně bude součástí EXPA i prezentace partnerů a sponzorů závodu, možnost zakoupení si nejnovějšího i outletového oblečení a představení i dalších sportů. Atraktivní expozice světoznámých značek, bohatý doprovodný program a vysoká návštěvnost aktivních sportovních nadšenců spoluvytvářejí nezapomenutelnou atmosféru sportovního festivalu završenou víkendovým maratonským během.

Více informací také najdete na webových stránkách pořadatele.


28.03.2018, Redakce


Sem vložte diskusní příspěvek.