HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest

Soutěž o volné vstupenky na slavnostní zakončení Snow film festu v kině Aero 14. 12. 2017 - SOUTĚŽ UKONČENA

Soutěž o volné vstupenky na slavnostní zakončení Snow film festu v kině Aero 14. 12. 2017 - SOUTĚŽ UKONČENAPutování festivalu Snow film fest bude brzy u konce. Od října navštívil téměř 200 kin u nás i na Slovensku a my bychom ho rádi, společně s vámi, ukončili tam, kde jsme ho zahajovali. V kině Aero. Srdečně vás proto zveme na slavnostní zakončení festivalu, které proběhne ve čtvrtek 14. prosince od 18:00 v kině Aero. Hostem večera bude extrémní sportovkyně Markéta Peggy Marvanová, která letos spolu s Adamem Záviškou během 27 mrazivých překonala více než 1000 km za polárním kruhem a úspěšně tak dokončila extrémní výzvu Lapland Extreme Challenge.


Šťastným výhercům jsme vstupenky poslali emailem, gratulujeme. Těšíme se na setkání v kině nejen s nimi, ale se všemi příznivci zimních outdoorových aktivit!

 

A na jaké filmy se můžete těšit?

Obyčajní chlapci
Dokument o neobyčejné dvojici slovenských skialpinistů, kterí v 90. letech neměli lyžařskou konkurenci.
Výstup na Link Sar
Příběh horolezce o nekonečné touze dosáhnout svého cíle, o trpělivost a o pokoře.
Dog Power
Sport se psem po boku, to není jen koníček, pes potřebuje vás, vy potřebujete psa. Je to vášeň. Je to život.
Ven(ca)
Co se honí hlavou sportovci, který deset dní putuje mrazivou divočinou Yukonu, pornásledován vlky a únavou?

Jako bonusové filmy uvidíte Pocit viny - film o lyžařsko-vědecké expedici do Grónska a Pohádku Johna Stocklee - medailonek prošedivělého, volnomyšlenkářského freeridera.

 

Kompletní informace o filmech naleznete na www.snowfilm.cz. Aktuality můžete sledovat také na facebooku.


06.12.2017, Jana Ryantová


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 +   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 

• KAM NA HORY

... podle webu Pohora.cz
Trek k ledovci Donjek
Národní park Kluane se nachází v Teritoriu Yukon v severozápadní části Kanady při hranici s Aljaškou. Převážnou část jeho území pokrývají rozsáhlé ledovce v pohoří St. Elias Mountains. Nejvyšší vrchol parku – 5959 metrů vysoký Mt. Logan – je zároveň nejvyšší horou celé Kanady. Celá oblast je pro svou obrovitou rozlohu, nedostupnost a značnou nehostinnost člověkem prakticky nedotčena.