HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest

Festival OBZORY: osobnosti českého i světového outdooru v Praze!

Festival OBZORY: osobnosti českého i světového outdooru v Praze!

Přijďte rozšířit své obzory! 11. – 12. listopadu 2017 představí na Filozofické fakultě UK v Praze největší český cestovatelsko-outdoorový festival už počtvrté nejúspěšnější expedice roku, v čele s osobnostmi jako je Freya Hoffmeister, Mára Holeček, Petr Horký nebo Petr Jan Juračka. Podíváme se do zákulisí sportovních osobností Petra Vabrouška, Peggy Marvanové nebo Edity Vopatové.Na interaktivních workshopech nasbíráte know-how na skialpy, vodu, běžky, vysokohorskou turistiku i feraty, naučíte se přežít v divočině, správně si zabalit batoh a získáte detailní tipy na konkrétní túry a výstupy nejen v Alpách.

Na chodbách pak potkáte desítky odborníků, s nimiž se můžete osobně u jejich výstavních, konzultačních i prodejních stánků poradit, jaké vybrat vhodné outdoorové vybavení.

7 sálů, 50 osobností, 25 přednášek, 10 filmů a 25 workshopů

www.FestivalObzory.cz

Mára Holeček bude vyprávět o fenomenálním prvovýstupu na osmitisícovku Gasherbrum I.Mára Holeček bude vyprávět o fenomenálním prvovýstupu na osmitisícovku Gasherbrum I.

Frey Hoffmaister objela během čtyř let na kajaku Jižní Ameriku.Frey Hoffmaister objela během čtyř let na kajaku Jižní Ameriku.

Petr Jan Juračka nás zavede do Ekvádoru mezi indiány.Petr Jan Juračka nás zavede do Ekvádoru mezi indiány.

Peggy Marvanová bude vyprávět o extrémní výzvě 900 km napříč Laponskem.Peggy Marvanová bude vyprávět o extrémní výzvě 900 km napříč Laponskem.

S bratry Švihálkovými se podíváme s lyžemi do Bolívie.S bratry Švihálkovými se podíváme s lyžemi do Bolívie.

Michal Horáček nás zavede mezi keňské Sambury.Michal Horáček nás zavede mezi keňské Sambury.26.09.2017, Natálie Šírová


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 +   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 

• KAM NA HORY

... podle webu Pohora.cz
Trek Hirogawara v regionu Kansai
Zhruba 40 km od Kyota se nachází údolí Yura-gawa, známe svojí nedotčeností civilizace. Proto v tomto kraji žije spousta obrovských salamadrů, lišek, jezevců, medvědů a dokonce i dlouhosrstých koz.